Dualarda buluşalım

Canim beni cikartmissin ama int girmedgim.icin yazaniyorum.her gece sayisindan fazla okudum :KK43:
Kuzum mecbur kaldim ust uste 3 gun okuma yapamadin inan defalarca etiketledim yaz dim hatta dirf sen okumalarini bitir diye 2 gun listeyi beklettim

Kuzum mecbur kaldim ust uste 3 gun okuma yapamadin inan defalarca etiketledim yaz dim hatta dirf sen okumalarini bitir diye 2 gun listeyi beklettim

Aaa inanmiyorum k bkma canim.benim ben her gece 40 yakin okuyorum ki sirf ne kdr bilmiyorum eksik olmasin diye bu ara biraz dardayim int yapamadim ekran goruntusu almistim ona gore okudum sen beni say olurmu lutfen :KK43:

Duami yazmayı unuttum kusura bakmayın ama galiba olmadı nasip değilmiş. Ama yine de Allahtan ümit kesilmez.

Duam: Arkadaşlarımi ve dostlarımi yanlislarindan kurtarabilmek icin bana yardım et Allahım bizleri yanlisa ve çıkmaza düşürme. Ilmimi imanimi ve anlayisimi artir Allahim.

Canim dun giremedim okudum ama 43 tane okudum fazla hesaplamisim fazla olani kumbaraya atalim canim :)

2. Gece 170 tane okunacak
kişi başına düşen sayı : 28 1 kişi 29 okuyacak (mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
kubdef kubdef için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche okudu
3- E Elaray mazaretli
4- smileyy smileyy okudu
5- kubdef kendi istegiyle ayriildi ama duasini yarim birakmayacagiz
6- S Sargoz mazaretli
7- esmerm91 esmerm91 okudu
7- K KumkatNedir okudu
mazareti biten yada başlayanlar bildirirse sevinirim[/QUOTE]

3.gece 201 okuyacagiz
kişi başına düşen sayı : 40 bir kisi 41 okuyacak (mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
Kumbara: 21
Kubdef için okuyoruz
1- G guzbahar
2- R revanche
3- E Elaray mazaretli
4- smileyy smileyy
kubdef kendi istegiyle ayrildi ama duasini yarim birakmayacagiz
5- S Sargoz mazaretli
6- esmerm91 esmerm91
7- K KumkatNedir
mazareti biten yada başlayanlar bildirirse sevinirim

Son düzenleme:
kişi başına düşen sayı : 28 1 kişi 29 okuyacak (mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
1- G guzbahar
2- R revanche okudu
3- E Elaray mazaretli
4- smileyy smileyy okudu
6- S Sargoz mazaretli
7- K KumkatNedir okudu
[/QUOTE]
Canım ben okuyacağım 28 aldım diye bildirmiştim ve okudum. Bildirimde tekrar yapamayacağımi soylemistm

Canım ben okuyacağım 28 aldım diye bildirmiştim ve okudum. Bildirimde tekrar yapamayacağımi soylemistm[/QUOTE]
Listeden cikmak mi istiyorsun

1- G guzbahar okudu
2- R revanche okudu
3- E Elaray mazaretli
4- smileyy smileyy okudu
6- S Sargoz mazaretli
7- K KumkatNedir okudu

X