Dualarda buluşalım

1. gece 50 tane okunacak
kişi başına düşen sayı : 16 1 kişi 18 okuyacak (mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
kubdef kubdef için okuyoruz
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu (2 fazla)
3- E Elaray mazaretli
4- smileyy smileyy mazaretli
5- kubdef kubdef okudu (2 fazla)
6- S Sargoz mazaretli
7- esmerm91 esmerm91
mazareti biten yada başlayanlar bildirirse sevinirim

1. gece 50 tane okunacak
kişi başına düşen sayı : 16 1 kişi 18 okuyacak (mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
kubdef kubdef için okuyoruz
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu (2 fazla)
3- E Elaray mazaretli
4- smileyy smileyy mazaretli
5- kubdef kubdef okudu (2 fazla)
6- S Sargoz mazaretli
7- esmerm91 esmerm91 okudu
mazareti biten yada başlayanlar bildirirse sevinirim

kızlar diger listelerim de bu listem de bi özensizlik var malesef girip eksik varmı yada sıra kimde haymeana listeyi güncellemiş mi diye bakılmıyor nihayetinde insanım ve yetişemiyorum ama günlerdir liste o kadar sarktı ve karıştı ki kendi günlük zikirlerim i bırakmak zorunda kaldıgım günler oluyor burdan baska okuma yaptıgım 2 liste daha var bazı arkadslar bu liste için degil sadece kk ya giriyor ama dua listesine bakmıyor mazaret bilmdirmiyor malesef bu gönül işi 5 10 fazla okumuşuz bişey olmaz ama bu haksızlık gibime geliyor hani kk ya hiç girilmese de anlasam ki bi sorunu var giremiyordemek ki ... neyse kusura bakmayın kimseyi kırmak incitmek istemem sadece içimi döktüm
Seni iyi cok iyi anlıyorum sinir oluyorum sorumsuz insanlara..kimse kirilmasin üzülmesin derken liste sorumlulari sinirden kirk parca oluyo ama..
Hakka girmekten korkmuyor sanirim böyleleri..diyecek cok birsey yok listeye 1gün katilmayani sileceksn olacak bitecek.gerci hos silincede vay niye sildn hakkimi yedin diye ahkam kesiliyor da..
Her halükarda liste isi zor is.Allah yardimcn olsn canm

Seni iyi cok iyi anlıyorum sinir oluyorum sorumsuz insanlara..kimse kirilmasin üzülmesin derken liste sorumlulari sinirden kirk parca oluyo ama..
Hakka girmekten korkmuyor sanirim böyleleri..diyecek cok birsey yok listeye 1gün katilmayani sileceksn olacak bitecek.gerci hos silincede vay niye sildn hakkimi yedin diye ahkam kesiliyor da..
Her halükarda liste isi zor is.Allah yardimcn olsn canm
sagol ama silmek zorunda kaldım malesef :KK43:

Ben 28 aldım. Şarjim bitiyor haber veremeyebilirim. Okuyup yapacağım. Allah kabul etsin ınşallah

X