Dualarda buluşalım

kuzum bi bakar mısın

evet canım haklısın dua etmekten asla şikayet etmem ve sıkılmam ve yeni evliyim ve yeni işe başladım hayatımda ilk kez iş hayatına girdim öyle oluyor ki 9da uyuduğum oluyor ve kimsenin hakkına girmek istemem ilk gece bu duaya başladığımzda rüyamda dahi Ayetel kürsi okuyordum çünkü sorumluyum bundan kendi kendimi yiyorum inanın ki

kuzum çıkayım ben saati olmasa kalmak isterim hemde çok borçlarımız için girmiştim bu duaya ama zamanında okuyamamak beni korkutuyor Allah şahit ki
önemli değil kuzum Allah ım kolaylık versin bizim de çok borcumuz var üstelik kendi borcumuz bile degil

önemli değil kuzum Allah ım kolaylık versin bizim de çok borcumuz var üstelik kendi borcumuz bile degil
gerçekten mi kuzum benim eşim tek başına yaptı düğünü destek olan olmadı hiç canım ama şükür Rabbim bir an iş çıkardı karşıma Allah kimseyi borçlu bırakmasın canım sizede inşallah tez vakit borcunuzu bitirmeyi Rabbinm nasip eder

inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…