Dualarda buluşalım

OKUMALAR GECE 23:00 VE 06 :00 ARASI YAPILACAKTIR
4.gecenin duasi 313 tane okunacak
Kisi basina dusen sayi : 39
Duasi okunan 40 tane daha okunacak bunu isteyenler okuyabilir
(MAZARETLILERIN SAYISI PAY EDILMISTIR)

Listemiz kapalıdır
1- eilenn eilenn
2- G guzbahar
4- nisamelek nisamelek mazaretli
5- bal10cukk bal10cukk
6- R revanche
7- E Elaray
8- Tugcemustafa Tugcemustafa
9- -Lisaaa- -Lisaaa- okudu
10- smileyy smileyy mazaretli
11- S Sargoz

eilenn eilenn in duası : eşim ve eniştemin(ablamın eşi) arası tatlıya bağlansın inşallah ailelerimizle huzurla sağlıkla yaşayalım AMİN

okuyanlar S Sargoz okudum yazsın
duamız bu gece saat 23:00 d

Kızlar ben çalıştığım için bazen erken yatıyorum ama düzenim bozuldu çünkü kimsenin hakkına girmem duayı okumak için bekliyorum ama yanlış anlamayın benide neden bir kişiye 1hafta boyunca okunuyor ve neden duanin saati var bunu anlayamadım ve kendimi çok kasiyorum
5 daha oku kuzum sayi 39 a cikti

Kizlar duzenli okuyamayacaklar yada devam edemeyecekler soylesin

OKUMALAR GECE 23:00 VE 06 :00 ARASI YAPILACAKTIR
4.gecenin duasi 313 tane okunacak
Kisi basina dusen sayi : 39
Duasi okunan 40 tane daha okunacak bunu isteyenler okuyabilir
(MAZARETLILERIN SAYISI PAY EDILMISTIR)

Listemiz kapalıdır
1- eilenn eilenn
2- G guzbahar
5- bal10cukk bal10cukk
6- R revanche okudu
7- E Elaray
9- -Lisaaa- -Lisaaa- okudu
11- S Sargoz

eilenn eilenn in duası : eşim ve eniştemin(ablamın eşi) arası tatlıya bağlansın inşallah ailelerimizle huzurla sağlıkla yaşayalım AMİN

okuyanlar S Sargoz okudum yazsın
duamız bu gece saat 23:00 d

5 daha oku kuzum sayi 39 a cikti
canım ben şimdi girdim siteye ve yeni gördüm 5 tane daha okumayı şimdi okusam saat var diyorsunuz ya canım ben kendimi iyice kastım yapamıcam sanırım saat olması zorladı beni ve kimsenin hakkına girmek istemem

canım ben şimdi girdim siteye ve yeni gördüm 5 tane daha okumayı şimdi okusam saat var diyorsunuz ya canım ben kendimi iyice kastım yapamıcam sanırım saat olması zorladı beni ve kimsenin hakkına girmek istemem
bu gece tamamlarsın tatlım dün sayı degişti çünkü bi arkads ayrıldı

kızlar Tugcemustafa Tugcemustafa arkadsımız dün gece rahatsızlanmış ve okumamış o yuzden dün gece aksadı ne yazıkki ben diyorum ki herkes geceye kadar karar versin fikrini belirtsin eilenn eilenn arkadsımızın duasını yeniden bastan yapalım cünkü dua sı sürekli aksadı önceki okuduklarımızı din kardeşlerimize ve şehitlerimize hediye edelim bugün yeniden başlasın diyenler evet yazsın bide devam etmeyecek arkadslar bildirsin
1- eilenn eilenn
2- G guzbahar
5- bal10cukk bal10cukk
6- R revanche
7- E Elaray
9- -Lisaaa- -Lisaaa-
11- S Sargoz

bu duanın saat aralığından ve sayısından dolayı çok sıkıntı çıkacağını tahmin etmiştim hergün sayı değişiyor çünkü liste en fazla 4 kişi olmalı sürekli takip eden girebilen kişiler olmalı sayı arttıkça sonlardaki arkadaşlar bir kişiye bir hafta okuyacaksak bana sıra gelmez diye düşünüyorlar velhasıl kelam ben listeden ayrılmak istiyorum duam için okuyan herkesin ağzına sağlık herkesten allah razı olsun kendi duam için bu geceden itibaren kendime okurum canım emeğin için teşekkür ederim allah razı olsun S Sargoz

bu duanın saat aralığından ve sayısından dolayı çok sıkıntı çıkacağını tahmin etmiştim hergün sayı değişiyor çünkü liste en fazla 4 kişi olmalı sürekli takip eden girebilen kişiler olmalı sayı arttıkça sonlardaki arkadaşlar bir kişiye bir hafta okuyacaksak bana sıra gelmez diye düşünüyorlar velhasıl kelam ben listeden ayrılmak istiyorum duam için okuyan herkesin ağzına sağlık herkesten allah razı olsun kendi duam için bu geceden itibaren kendime okurum canım emeğin için teşekkür ederim allah razı olsun S Sargoz
ama dua sabır ve tevekkül gerektirir kuzum tamam tatlım Allah senden de razı olsun

kızlar Tugcemustafa Tugcemustafa arkadsımız dün gece rahatsızlanmış ve okumamış o yuzden dün gece aksadı ne yazıkki ben diyorum ki herkes geceye kadar karar versin fikrini belirtsin eilenn eilenn arkadsımızın duasını yeniden bastan yapalım cünkü dua sı sürekli aksadı önceki okuduklarımızı din kardeşlerimize ve şehitlerimize hediye edelim bugün yeniden başlasın diyenler evet yazsın bide devam etmeyecek arkadslar bildirsin
1- eilenn eilenn (ayrıldı)
2- G guzbahar
5- bal10cukk bal10cukk
6- R revanche
7- E Elaray
9- -Lisaaa- -Lisaaa-
11- S Sargoz

Üzülerek bnde çıkıyorum arkadaşlar. Rabbim dualarımizi kabul etsin inşallah. Sıkıntı çıkarmayan arkadaşlarla devam edin bencede şua niyetiyle girip sınır olup cikmayin:KK19: Öpuyorum hepinizi :KK54:

1- eilenn eilenn (ayrıldı)
2- G guzbahar
5- bal10cukk bal10cukk (ayrıldı)
6- R revanche
7- E Elaray
9- -Lisaaa- -Lisaaa-
11- S Sargoz

X