💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar duamiz bitince ben yeni listede olamayacagim önceden okudugumuz necm süresinde fukaeri arkadaşımız okuyacagi sayinin 1000 tanesini okuyamamis 200 tanesini yalutserkan aldı 200 tanesini ben aldım geriye kalan 600 taneyi Necm suresi dua grubunda bulunan bazı arkadaslara paylastiracagim o duamizda okunup bitsin insaAllah
NOT:ESKI TAMAMLANMAYAN DUADIR
Necm suresi 58.ayeti 600 tane kalan sayi okunacak
C cansu_tr 100 tane okuyacak
5 528mucizemmm 150 tane okuyacak
Rainbow Peace 100 tane okuyacak
ftemiz 150 tane okuyacak
Aventuss 100 tane okuyacak

C cansu_tr 5 528mucizemmm Aventuss ftemiz Rainbow Peace

Hayırlısı olsun ALLAH senden razı olsun. Gruba devam edecek biri bulunur INŞAALLAH

Hayırlısı olsun ALLAH senden razı olsun. Gruba devam edecek biri bulunur INŞAALLAH
Sizden de razi olsun kizlar uzun zamandır burda birlikte birbirimiz icin dua ettik cani yürekten istiyorum ve inanıyorum ki hepimizin duaları hayırlısı ile kabul olacak Rabbim kabul edecek dualarimizi insaAllah

Tuğçe kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

Minecim özel durumdan dolayı mı olmayacaksın , yoksa yoruldun mu. Yoksa sorumluluk almak zor cok zor, senın kadar da kimse yapamaz bunu sanırım böyle.
Allah razı olsun, kimseyi kırmadan etmeden yaptın. :)
Sizlerden de Rabbim razi olsun ❤
Yok kuzum zor gelmedi hatta üç dua grubunu yonetiyorum karistiririm zor olabilir derken kendi kendime Allah kolayligini verdi kendim için Kuran hatmine başlayacağım InsaAllah birde kpss ile ıngilizceye çalışacağım hepsi bir zorlayabilir siteyede eskisi gibi giremeyecegim o yüzden sizlerde beni hiç kirmadiniz insaAllah hepimizin duaları kabul olur bunu canı yürekten istiyorum ❤

Cnm okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Insallah hepsinde cok cok basarılı olursun kuzum:)
Allah herşeyi gönlüne göre nasip etsin insallah

Amin canm sen de hakkını helal et Allah yolunu bahtını açık etsn senn de

Allahim zihin açıklığı versin zorunu kolaylaştırsın InsaAlalh minecim. Allah razi Olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…