💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Sizlerden de Rabbim razi olsun ❤
Yok kuzum zor gelmedi hatta üç dua grubunu yonetiyorum karistiririm zor olabilir derken kendi kendime Allah kolayligini verdi 😊kendim için Kuran hatmine başlayacağım InsaAllah birde kpss ile ıngilizceye çalışacağım hepsi bir zorlayabilir siteyede eskisi gibi giremeyecegim o yüzden sizlerde beni hiç kirmadiniz insaAllah hepimizin duaları kabul olur bunu canı yürekten istiyorum ❤
Allah razı olsun canım, Allah tüm dualarını kabul eylesin inşallah

Yeni duamiz;

💠ÇOK ŞİDDETLİ SIKINTILARIMIZ İÇİN OKUNACAK DUA💠

🍀Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi'lena min emrina raşeda.🍀

🌺Rabbimiz katından bize bir rahmet ver ve işimizi bize kolaylaştır. (bizi başarılı kıl).🌺

1)Abdest şartı var herkes dua sahibi arkadaşımız için 100 tane okuyacak 💓
2)Süre bir gündür 💓
3)Toplu dua değil listede sırası gelen arkadaşımız duasını paylaşak ve herkes o arkadaşımız için yukarıdaki duayi 100 tane okuyacak

5 528mucizemmm Tugcenin Duasi;
Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır
Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. TUĞÇEYE hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
TUĞÇENİN çektiği sıkıntıların , zorluklarin mukafati bu olsun Allahım . Sen ol dersen oluverir ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn. Allahim bu duayi basta peygamberimiz hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. Boş çevirme rabbim. Tez vakitte bu şekilde güldür. TUĞÇENİN yuzunu ya rabbi. Amin, amin, amin...Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin. el fatiha..

yalutserkan yalutserkan 🌹100 tane OKUDU 🌹
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 🌹100 tane OKUDU 🌹
Cuel🌹100 tane OKUDU 🌹
Rainbow Peace Rainbow Peace 🌹100 tane OKUDU 🌹
Aventuss Aventuss
Mandarins🌹100 tane OKUDU 🌹
@Umut_2019( sonra okuyacak )
C cansu_tr
ftemiz ftemiz
5 528mucizemmm

Kızlar Necm süresi 58.ayet okunacak 1000 sayisi için kisi basina dusen sayilari da okuyup bitirelim

3 bin Fatiha adlı dua ne oldu kızlar kişi sayısı belli oldu mu neden başlamadı ki hala bide Rabbi yessir duasına karar verilmiş gibi sanki bilen varsa son durumu bildirebilir mi

X