💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

AA bu dua cok etkili canım benim bı niyetim ıcın yapmıstım 71 adet namazım bitince okuyordum sukur gercek oldu duam
AA bu dua cok etkili canım benim bı niyetim ıcın yapmıstım 71 adet namazım bitince okuyordum sukur gercek oldu duam
Ne guzell canim benim insaAllah bizim de dualarimiz kabul olur 🌺canim 70 yazıyor nette ne bir eksik ne bir fazla okumayın yazmışlar 71 adeti sen nerde duydun 71 de olabilir belki

Necm suresi 58.ayet toplamda 70.000 okunacak 🌺
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
yalutserkan yalutserkan 6.363 tane OKUDU
C cansu_tr 6.363 tane OKUDU
5 528mucizemmm 6.363 tane OKUDU
Rainbow Peace Rainbow Peace
ftemiz ftemiz 6.363 tane OKUDU
M mer_4260 6.363 tane OKUDU
B Bademmm388 6.363 tane OKUDU
@Mutluol77 6.363 tane OKUDU
Fukaeri Fukaeri
Aventuss Aventuss
Okudum canim Allah kabul etsin gönlünüzden geçenlerin oldu sevincini tez zamanda yaşatsın, hep onun yolunda dualarla güzellikler saglik afiyet huzur bizlerle olsun Inşallah 🤲

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir yine söylüyorum. Allah bin kere razı olsun. Karıstırmadan, kimsenin kalbini kırmadan , bu durumu organize ettiğin için. Allah bu yönünün mukafatını insallah mislisiyle istediğin her duan için verir.
Canim Allah sizlerden de razi olsun okumaya katılıp dualar ediyoruz birlikte bir nefes bin nefes gibi geliyor bana Rabbim inşaAllah tez vakitte hepimizin dualarını kabul eder içimize inşirah ferahlığı verip dua etme azmimizi daim eyler bende sizinle dua etmekten çok mutluyum iyi ki varsınız 💚

Duamız;

🌺(70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kâdir)okuyacağız insaAllah🌺

1)kişi başı herkes dua sahibi için 70 tane okuyacak sayıya dikkat edelim ne bir eksik ne bir fazla okumayalim arkadaşlar tam 70 tane okunacaktir 🌷
2)Yanına başka isim konularak çekmeyin lütfen yazıldığı gibi çekin 🌷
3)Abdest şartı yoktur ama kibleye yönelip çeksek daha güzel olur 🌷
4)Dua edecegimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belli edelim 🌷

Aventuss Aventuss
@bademmm38
Fukaeri Fukaeri
C cansu_tr
yalutserkan yalutserkan
@tospaagdt
ftemiz ftemiz
M mer_4260
Cuel Cuel
K Kyhn10

Duamız;

🌺(70 kere, “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kaviyyü, Yâ Kâdir)okuyacağız insaAllah🌺

1)kişi başı herkes dua sahibi için 70 tane okuyacak sayıya dikkat edelim ne bir eksik ne bir fazla okumayalim arkadaşlar tam 70 tane okunacaktir 🌷
4)Dua edecegimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belli edelim 🌷

Aventuss Aventuss
@bademmm38
Fukaeri Fukaeri
C cansu_tr
yalutserkan yalutserkan
@tospaagdt
ftemiz ftemiz
M mer_4260
Cuel Cuel
K Kyhn10
Kızlar çıkmak isteyen bildirim yapabilir Aventuss Aventuss arkadaşımız duasını paylassin başlıyoruz insaAllah 🌺

İsmim Selen.
Duam: Allah günahlarımı ,günahlarımızı bagıslasın.
Yeni işim bir an once baslasın ve kimseye muhtac etmesin Rabbim.
Hayırlı bir sekilde herkesin gönül rızasıyla da , yuvamı kurmak istiyorum.
Allah kalbımdekini , hakkımda hayırlı eylesin.
Bu sogukta dısarda kalan tüm canlılara da Allah yardımcı olsun.
Kalplerimizdeki herşey hayırlı bir sekilde , hayatımızda oldu sevincini yasayalım:)
Hz. Muhammed(sav) araya koyarak yalvarıyorum sana Rabbim. Söylemeye cesaret dahi edemediklerimden , duasını bile edemediğim herşeyi biliyorsun, yardımcı ol Rabbim.
Allah duama amin diyen, bu grupta arkadaslarımada , duaları en hayırlı zamanda kabul olsun.
Amiin🤲🏻

Duamız;

4)Dua edecegimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belli edelim

Aventuss Aventuss SELEN arkadaşımızın duası
İsmim Selen.
Kalplerimizdeki herşey hayırlı bir sekilde , hayatımızda oldu sevincini yasayalım:)
Hz. Muhammed(sav) araya koyarak yalvarıyorum sana Rabbim. Söylemeye cesaret dahi edemediklerimden , duasını bile edemediğim herşeyi biliyorsun, yardımcı ol Rabbim.
Allah duama amin diyen, bu grupta arkadaslarımada , duaları en hayırlı zamanda kabul olsun.Aminn

Duamız;

4)Dua edecegimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belli edelim

Aventuss Aventuss SELEN arkadaşımızın duası
İsmim Selen.
Allah duama amin diyen, bu grupta arkadaslarımada , duaları en hayırlı zamanda kabul olsun.Aminn
Selen arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin

X