💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Bende bitirdim duayı hanımlar 🙋Allah kabul etsin amin.
Yalnız ben dua gurubundan çıkmak zorundayım.
Bunca zaman sizinle herşey çok güzeldi çok teşekkür ederim sizlere,😊🎁. Rabb'ime emanet olun .

Arkadaslar yarin endoskopi olcam rahat gecsin 've sonrasinda sknti yasamayim diye okuyummu olurmuoyle lutfen sizde dua edin artik tum hissettigim rahatsizliklardan kurtuluyum
Rabbim sifa versin canim ismini de yazaran isman dua edeyim sabah namazına uyandığımda insaAllah 🌺istedigin duayi okuyabilirsin olur tabi niyet önemli🌹

Son düzenleme:
Bende bitirdim duayı hanımlar 🙋Allah kabul etsin amin.
Yalnız ben dua gurubundan çıkmak zorundayım.
Bunca zaman sizinle herşey çok güzeldi çok teşekkür ederim sizlere,😊🎁. Rabb'ime emanet olun .
Sagolasin canim benim Rabbim gönlüne göre versin insaAllah 😊Sende Allah 'a emanet ol 🌺💚

(70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir InsaAllah )

Nette bu duayi buldum bu esmayi okuyabiliriz isterseniz kişi başı herkes dua sahibi için 70 tane okur ne dersiniz sizin dua öneriniz var mi kısa ve abdest gerektirmeyen dua olsun

(70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir InsaAllah )

Nette bu duayi buldum bu esmayi okuyabiliriz isterseniz kişi başı herkes dua sahibi için 70 tane okur ne dersiniz sizin dua öneriniz var mi kısa ve abdest gerektirmeyen dua olsun

1 günde çok rahat yetişir

AA bu dua cok etkili canım benim bı niyetim ıcın yapmıstım 71 adet namazım bitince okuyordum sukur gercek oldu duam

X