💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Okudum ftemiz Allah kabul etsin ins

S selametle66 canim senin de La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim olan duan bitti bir neslihan kalmıştı oda okumuş Rabbim hayırlısı ile gönül muradini nasip eylesin insaAllah
Amin Allah razı olsun herkesten çok çok teşekkür ederim. Fesleğen canım senin duani da okudum bitti.Allah kabul etsin.

Yasin ve Fetih suresini ne kadar zamanda okucaz canım?

Kızlar hepinizin dualarını tek tek söyleyip 1 adet Yasin i Şerif ve 1 adet Fetih suresi okudum Allahm bu gecenin hürmetine kabul eder inşallah
Amin canim Allah razı olsun aynı bende tek tek duaları okuyup birer yasin fetih suresi okudum Rabbim hayırlısı ile dualarimizi kabul etsin InşaAllah

Bu gecenin hürmetine okuyup dua ediyoruz canm bu gece son yani
Yaaaa ben aama çok geç geldim eve kütüphane den.
Ve şimdi haberim oldu bu gece son olduğum dan.
Sonra eve de aniden misafir geldi okuyamadım.ama okumayı çok istiyordum çok üzüldüm ksuura bakmayın lütfen hakkınızı helal edin.

Benden yana helal olsn arkadaşım ama hepimiz birbirimiz için okuduk dua ettik sende hak olmasın üstüme dersen en yakın zamanda okursan iyi olur tabi müsait olduğunda

Yasin Fetih Vakia Amme Tebareke okudum tek tek isimlerinizi dileklerinizi de okudum Allah kabul etsin inş. Kimseyi darda zorda koymasın. Kenzul Arş da okuyup yatcam. Allahim gonlumuzden geçen dualarımızı tez zamanda gerceklestirsin ins. "Vermeyi istemeseydi, istemeyi vermezdi." Beni hep etkileyen bir cümle olmuştur. Açtığımız elleri boş cevirmez ins rabbim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…