💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar herkes ismini duasını yazsa herkesin ismine niyetine gore dua edilse topluca birer yasin birer fetih suresi okusak diğer olduğum dua grubunda bir arkadaş önermiş çok hoşuma gitti okuyan okuyamayan herkes ismini duasını yazsın fetih ile yasin okuyabilecek olanda okudum diye bildirim yapsın insaAllah isme ve niyete gore de dualarimizi yapalimEfendimiz için bol bol salavat cekmeyide ihmal etmeyelim insaAllah
B Bademmm388 M mer_4260 Kafiyesizsiir
yalutserkan 5 528mucizemmm K Kelebek2613
S selametle66 Rainbow Peace ftemiz C cansu_tr

Son düzenleme:
Çok güzel olur gerçekten herkes yazsın herkesin niyetine okuyalım

Öncelikle hepinizin kandili mübarek olsun canlarm Allahm hepimizin duasını bu mübarek gün hürmetine kabul etsin. Sonrasında ben okurum Fetih ve Yasin suresini fakat herkeze bugün tek tek okumam mümkün değil kızlar hepinizin duasını ederek 1 sefer okuyabilirim ancak

Canım fetih ve yasini okurken herkesin ismini ve duasını mi geçireceğiz?
Nasıl olucak ksuura bakmayın ben anlamadım

Zaten toplu bir şekilde herkesin duası okunup niyet edilip bı yasin bi fetih suresi okunacak canım

Canım fetih ve yasini okurken herkesin ismini ve duasını mi geçireceğiz?
Nasıl olucak ksuura bakmayın ben anlamadım
Canim Yasin ve Fetih suresini okuduktan sonra dua etmeye başlıyoruz kendin için ve bizler için isme ve niyete gore dua edeceğiz insaAllah

Canim zaten oyle olacak herkesin duasini ettikten sonra bir sefer yasin ve Fetih suresi okuyacağız hepimizin niyetine ismen dua edeceğiz insaAllah

Ben hepimizin ismini okuyup bı fetih bı Yasin suresi okudum Allah kabul eder inşallah
Allah razi olsun canim senin duanda bitti La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim olan dua bir neslihan arkadaşımız kalmıştı okumayan oda okumuş bitti duan Rabbim hayırlısı ile salih saliha kullarindan olan sağlıklı evlatlar nasip eylesin insaAllah

Herkes dua sahibi için 313 tane La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim okuyacak
Kafiyesizsiir ismim Mine duam; hayırlısı ile yarın ki is gorusmemim olumlu sonuçlanması ise başlamam kyk kredi borcumu ödemem, hayırlısı ile yakın zamanda istediğim kritere uygun olan biriyle yuvami kurmak hastalima şifa abimede bol hayırlı kazanç yuvalarına da huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar Rabbim hepimizin duasını bugünün hürmetine hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz
Kafiyesizsiir
Rainbow Peace

Allah razı olsun canım şimdi kendime 41 kişiden Meryem suresi okunmasini istiyorum inşallah okuyan arkadaşlar olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…