💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

ismim Fadime duam:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim kadar iyi anlaşacağım seveceğim ve hiç pişman olmayacağım ve dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur.

💚La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim 💚
Herkes dua sahibi için 313 tane okuyacak

ftemiz ftemiz Fadime arkadaşımızın duası;
ismim Fadime duam:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim kadar iyi anlaşacağım seveceğim ve hiç pişman olmayacağım ve dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Rainbow Peace Rainbow Peace

ismim Fadime duam:Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi aşkla bağlanacağımız ve karşılıklı mutlu olacağımız ve keşke şu özelliği olsa bile demeyeceğim kadar iyi anlaşacağım seveceğim ve hiç pişman olmayacağım ve dünya ve ahirette cenneti yaşatacak bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva ve mutlu imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz
[/
Fadime kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
yalutserkan yalutserkan
K Kelebek2613
C cansu_tr
S selametle66
ftemiz ftemiz
Fadime arkadaşımız için okudum Rabb'im kabul etsin.amin🙏

X