💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar birinci dua da hemfikirsek yeni duamiza geçelim vakit kaybetmeden

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık versin Rabbim

Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dua sahibi için herkes 313 tane okuyacak

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık versin Rabbim

@Bademmm388
@mer_4260
@Tospaagtd
@yalutserkan
@Kelebek2613
@cansu_tr
@Feslegen

FATOŞ arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin canım

Ben sizin yerinize bugün okurum . Test sonucu negatif çıktı hic iyi değilim yeni listeden beni çıkart olur mu bu kafayla yetisemem okuyamam hakkınızı helal edin
Canım hemen neden kendini bukadar kapatıyorsun herşey Allahtan vardır bundada bir hayır rabbim inşaallah en kısa zamanda o sevinci o duyguyu sana yaşatsın ama hemen kendini bırakma yeni listeden de çıkma herşey güzel olucak canım

Ben sizin yerinize bugün okurum . Test sonucu negatif çıktı hic iyi değilim yeni listeden beni çıkart olur mu bu kafayla yetisemem okuyamam hakkınızı helal edin
Ben 8 senedir evliyim daha hiç gebelik oluşmadı bende canm maddi gücüm ve sigortamız olmadığı için de tedavi olamıyoruz tüp bebek yaptırmıyorz senn gücün var deniyorsn olmuyor benm gücüm yok denemek için can atıyorum bide bu açıdan düşün Allah sınıyor hepimizi de onun haznesinde cok ben asla pes etmiyorum Bi gün tedavilere bile gerek kalmadan kendiliğinden olacak inşallah sende öyle düşün karamsar olmak Müslümana yakışmaz Allah hepimizn hakkında hayırlısını versn

Okuyamazsan da dur listede ben senin niyetine okurum sana da dua okunur karamsarlığa kapılmadan dua etmeye devam edelim hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun

K Kelebek2613 canim duamiz yukarda yazdığım dua sahibi Fatoş için 313 tane okuyacağız

B Bademmm388 M mer_4260 yalutserkan
K Kelebek2613 C cansu_tr 5 528mucizemmm kizlar yeni duamiza başladık Fatos için okuyoruz etiketleme olmamış gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…