💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Subhânallâhi ve Bihamdihi

Herkes dua sahibi için 313 adet okuyacak

Öncelikle 21 Estağfirullah el azim cekelim sonra Peygamber Efendimize salavat getirip Besmele cekerek arkadasimiz Mine nin duasını edelim Kafiyesizsiir Mine nin duası

Duam;
Hayirlisi ile yakın zamanda yaşı genç yakisikli içimin ısınacağı farz ibadetlerini yerine getiren sunnete uyan içinde Allah korkusunu taşıyan kareterli durust ahlakli istediğim kritere uygun güzel mesleği olan biriyle hayırlısı ile yuvami kurmak, yaşadığım rahatsizligimin geçmesi Rabbimin bu hastaligima şifa vermesi hayırlısı ile Rabbimin razi olacağı güzel bir iş bulmak, abimin yuvasına huzur mutluluk ve hayırlı bol kazançlar bize de hayırlı bol kazançlar için dua istiyorum kizlar Rabbim hepimizin duasını hayırlısı ile kabul etsin InşaAllah Amin

Daha sonra Peygamber Efendimize tekrar salavat getirip Subhânallâhi ve Bihamdihi zikrini çekmeye başlayalım arkadaşlar her 100. Zikre geldigimizde Mine nin niyetini hayırlısı ile kabul et Allah 'ım diye dua edelim arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim abdest şartı yok ama abdestli olunursa çok daha iyi olur kibleye yönelerek huşu içinde cekersek daha güzel olur

K Khvekokusu20
yalutserkan
C cansu_tr
B Bademmm388
M mer_4260
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir

Mine kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

Canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

Canım okudum. Rabbim tez zamanda dualarını kabul etsin İnşaAllah hepinize cok tesekkur ederim benim içinde dua ettiğiniz için

Evet kizlar bu duamiz bitti ben yarın elime kağıt kalem alıp tek tek sayfalara bakıp kim okumuş okumamış yazarımhepinizden Allah razı olsun dualarimiz kabul olsun inşaAllah yarın akşamda yeni duaya geçeriz yeni duamiz ne olsun karar verelim isterseniz

Kızlar yeni duamiz iki zikirden biri olsun isterseniz

1) Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm
Bu zikrin anlamı şudur:
“Güç ve kuvvet, sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ın yardımıyla elde edilir.”
Bir kişi bu cümleyi söylediği anda “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok” itirafında bulunmaktadır

2) Rabbi yessir ve la tuassir Rabbi temmim bil hayr

Hangisi olacagina Birlikte karar verelim

1.bence yada rebiulevvel ayına girdik salavat çekmek gerekmiş bu ay da bol bol salavat da olabilir

K Khvekokusu20 B Bademmm388 C cansu_tr
5 528mucizemmm K Kelebek2613 kizlar siz ne dersiniz yalutserkan ve M mer_4260
Birinci dua olsun istediler yalutserkan arkadaşımız salavatta okuyalım dedi
K Khvekokusu20 kuzum cuma dogumum var demiştin devam edebilecek misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…