dualar

Selam arkadaşlar ben de bebek istiyorum ve bunun için Rabbim'e kendim ve tüm isteyenler için dua ediyorum.Allah'ın 99 isminin her birinde binlerce fazilet var.
Bebek sahibi olmak için;
Ya Evvel (4 Cuma üstüste 1000 defa okunur.)
Ya Varis (707 defa okunur.)
Hepimizin duaları kabul olsun İnşallah:emir_bebek:

merhaba arkadaslar kolay dogum icin okunan dular baslgi vardi orda da meryem suresi 7 kere ve burda da belirtilen insikak suresi vardi.bunu ve baska bi duayi eklemek istedim.

MERYEM, MERYEM Suresi, MERYEM oku, MERYEM dinle, sure, süre, MERYEM suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / KURAN-I KERİM ( ARAPÇA - LATİN HARFLİ ) / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, kuranikerim,
İNSİKAK, İNSİKAK Suresi, İNSİKAK oku, İNSİKAK dinle, sure, süre, İNSİKAK suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / KURAN-I KERİM ( ARAPÇA - LATİN HARFLİ ) / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim

gene int.de kolay dogum icin dua deyince buluna biliyor

ALINTIDIR

Doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur. Bunlardan sonra da şu âyet okunur:

İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin. (Araf 54)

Allaha emanet olun a.s.:1hug:

paylaşımınız çok güzelkaydirigubbakcemile3:.Allah isteyen herkese haırlı evlatlar nasip etsin.:Saruboceq:BİZLERİNDE HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.AMİN:Saruboceq::Saruboceq:

merhaba arkadaslar kolay dogum icin okunan dular baslgi vardi orda da meryem suresi 7 kere ve burda da belirtilen insikak suresi vardi.bunu ve baska bi duayi eklemek istedim.

MERYEM, MERYEM Suresi, MERYEM oku, MERYEM dinle, sure, süre, MERYEM suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / KURAN-I KERİM ( ARAPÇA - LATİN HARFLİ ) / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, kuranikerim,
İNSİKAK, İNSİKAK Suresi, İNSİKAK oku, İNSİKAK dinle, sure, süre, İNSİKAK suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / KURAN-I KERİM ( ARAPÇA - LATİN HARFLİ ) / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim

gene int.de kolay dogum icin dua deyince buluna biliyor

ALINTIDIR

Doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur. Bunlardan sonra da şu âyet okunur:

İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin. (Araf 54)

Allaha emanet olun a.s.:1hug:

canım Allah razı olsun saol paylaşım için.bir adersde ben buldum bütün surelere oradan ulaşabiliriz sanırım Kuran.tv | Kuran Oku, Meal Oku, Kuran Dinle, Kuran İzle, Kuran Video, Kuran Mp3 Rabbim hepimize yardım etsin

Selam arkadaşlar ben de bebek istiyorum ve bunun için Rabbim'e kendim ve tüm isteyenler için dua ediyorum.Allah'ın 99 isminin her birinde binlerce fazilet var.
Bebek sahibi olmak için;
Ya Evvel (4 Cuma üstüste 1000 defa okunur.)
Ya Varis (707 defa okunur.)
Hepimizin duaları kabul olsun İnşallah:emir_bebek:[
canım benim allah razı olsun rabbim dualarımızı kabul etsin en kısa zamanda hayırlı bebişler versin inşallah:Saruboceq:

ne güzel oldu böyle herkeze ALLAHIM hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kolay doğumlar nasip etsin isteyen arkadaşlarada en kıza zamanda versin rabbim inşaallah DUALARIM SİZİNLE Saruboceq:

birde hocaya sormuştum 5. ayı dolana kadar 1 hatim indirilmesi gerektiğini söylemişti bana.ben okuyorum.

X