❤️DUACI KIZLAR BİR BAKIN 🤭 ❤️

Tiniminiminnoşummm sorun değil niyet önemli latinceden okursun. Biraz sıkıntısı var hastalığın bitsin yazarsın alacağın sayıyı kuzum. Cumaya kadar bitirelim Tiniminimavihanim
O zaman 3 tane yarın niyetlenip o şekılde okurum kuzuma rabbim ferahlık genişlik versin inşallah eğer fazladan okuyacak olursam da haber ederim yazarhanımcımmm

2 tane alıyorum ben

Morrmeneksee için1 tane de ben alıyım kendisine Rabbim bir an önce huzur versin kabul etsin dualarını Yazarhanim

5 ben okuycam kalan 62
YYokmu artıran kızlar

Morrmeneksee canım senden alan varsa etiketle hesaplayalım

1 adet okudum Allah kabul etsin Yazarhanim

1 tane de ben okurum Morrmeneksee için

Ben 4 tane daha alayım okudukça daha da alırım ablamda okursa yazarım buraya

Morrmeneksee tatlışım için almayı çok isterdim ama o kadar rahatsızım ki kaç gündür kendime gelemiyorum iyileşir iyileşmez bitmemiş olursa hemen desteğe koşucam inşallah

Yazarhanımcıım benim arapçam yok yada o şekılde olur mu bilmiyorum birde reglim zaten yarına biter Morrmeneksee me nolduuu

O zaman 3 tane yarın niyetlenip o şekılde okurum kuzuma rabbim ferahlık genişlik versin inşallah eğer fazladan okuyacak olursam da haber ederim yazarhanımcımmm
Kızlar her birinize ayrı ayrı tesekkur ediyorum
Yazarhanim ablacımm valla sanada ne dıcemı bılemıyorum.. Allah razı olsun her bırınızden Tiniminimavihanim canım neyım var bende anlamadım ama su sıra ruhsal olarak sıkıntıdayım. Ferahlayamıyorum bır turlu. Ic sıkıntım gecmıyor. Okusamda gecmıyor. Okudukca daha cok kalbim daralıyor gıbı oluyor. Vardır mutlaka bır hikmetı bunun ama arastırdımda rahman suresını gordum bı cesaret baslatıyım belkı bıter dedım Allah razı olsun her bıriniz aldınız Allah hepimizi feraha cıkarsın ınsallah

1 tanede ben aliyorum Morrmeneksee rabbim sıkıntını gidersin gönlüne ferahlık huzur versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…