❤️DUACI KIZLAR BİR BAKIN 🤭 ❤️

Okurum inşallah kardeşim çok teşekkür ederim

Güzel olur yapabiliriz

Yazarhanim Duan tamam ablacım cok sukurr valla ozel gunum geldı gelecek simdi okudum bağısladım hemen Allah kızınla berbr yenı bir sayfa, duzenlı bır hayat yasamınızı nasip etsın insallah
Sağol çiçeğim Allah razı olsun okuyanların okuyamayanların kalplerine sağlık. Çok duygulandırdınız beni

1. HejaR12
  2. Asiltutku
  3. A arkadasimes
  4. Life light
  5. Yorgunkus
  6. Teneffus Zili
  7. F Feyzaanrr
  8. B Buluts34
  9. M Morlale8
  10. namaste21
  11. K karamelli001
  12. ummhnisa
KIZLAR BIR DUANIN DAHA SONUNA GELDIK ALLAH HER BIRINIZDEN RAZI OLSUN GÖNLÜNÜZDEN GECEN DUALARI RABBIM SIZLEREDE BANADA NASIP ETSIN INSALLAH ÇOK GUZEL BIRSEYE VESILE OLUYORSUNUZ DURMADAN ETIKETLIYORUM SIZI AMA BEN EMINIM KI ETIKETLEDIKCE SEVINIYORSUNUZDUR..
AMA RAHATSIZ OLAN VARSA GERCEKTEN BELIRTSIN.. ELİMDEN GELDİĞİ KADAR DUA GRUPLARINDA OLMAYA CALISAN ARKADASLARI SEÇİP ETIKETLIYORUM

Ne güzel bizlere de vesile okursun canım mü min in mü min kardeşine yapabileceği en güzel şey dua etmek bizde elimizden geldikçe dilimiz döndükçe yardım etmeye çalışıyoruz rabbim bizleri iki cihanda da razı olduğu kullarından eylesin güzel insanlarla karşılaştırsın imanımızı almasın inşallah.
Ben şahsım adına etiketlemenden memnun oluyorum yoksa göremiyorum dua gruplarını. Zaten müsaitlik durumumuza göre alıyoruz sıkıntı olmuyor

Biliyorum canım her zaman dualara ortak etmeye calısacağım emın ol hep beraber guzel seylere vesıle OLACAGIZ ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…