Dua

yasemin_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
99
119
33
Merhaba arkadaslar bu siteye suan üye oldum ve üye olma sebebim sizden burdaki arkadaslardan yardim almak simdiden cok tesekkur ederim.
Cok istediğimiz birseyin kabul olmasi icin okunacak dua ariyorum sizin okudugunuz ve oldu dediginiz dualar war mi Allah rizasi icin bana yardımcı olur musunuz ?
Rabbim bütün dualarimiz kabul etsin insallah.

Tesekkur ederim Allah razi olsun.
Tabikide gönülden edilen her dua kabul edilir ama bunun içinde özellikle olan dualar oluyor 1 gunde bitirmek gerekiyor yada 1 haftada vs vs.

Canim merhaba bende duanın gücüne inanan biriyim. Sana tavsiyem derdine uygun dua icin adresine derdini yaz. Sana mutlaka yardim edecek. Ben bu bayanin cok faydasini gordum. Resmen hayatim degisti. Allahin izniyle Sanada yardim edecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yardımın icin teşekkür ederim nasil yardim edecek ona özel dua mi vericek biraz konuyu acar misin lütfen ?

Hmm teşekkür ederim bende yazayım o halde kendisine amin saolasin Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…