DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

T toprakokusuu cumartesi ve pazar günü 4 kişinin niyetlerine okudunuz mu?

flamel pazar günü Gülçin ve halleys niyetlerine okudun mu canım

Ayağımı sürüdüm herhalde
Listemiz başlayınca katılımcı almayız. Daha başında olduğunuz için alalım dedik canım
Daha öncesinde katılım sağladığınız için geri çevirmek istemedik. Cittaslow abla da yıllardır bu dua grubunda var.

Artık gelmek isteyen olursa almayacağız sonraki listeye katılım sağlarlar nasip olursa

Biliyorum canım Allah razı olsun öyle takıldım cittaslow ablayı da dua gruplarından aşina olduğum için yanlış anlaşıldıysam affola

Biliyorum canım Allah razı olsun öyle takıldım cittaslow ablayı da dua gruplarından aşina olduğum için yanlış anlaşıldıysam affola
yanlış anlaşılma yok canım bende açıklama yazayım dedim. Neden listeye aldığımızı.. Allah sizlerden de razı olsun

H Hazellll ve O ozlemem için okudum Allah'ım kabul etsin inşallah PiXiEE P penyez

9. Ve 10. Sıradaki arkadaşlarımız niyetine okudum Rabbim niyetlerini kabul eyleye.
PiXiEE

9.-10. sıradaki arkadaşlarıma okudum ALLAH kabul etsin inşallah. PiXiEE penyez83

H Hazellll ve O ozlemem Niyetlerine okudum Allah kabul etsin

Canım nasılsın kontrolün vardı nasıl geçti. Doktor ne dedi nasipse yavrun ne zaman geliyor
Cumaya kadar doğdu doğdu yoksa sezaryen için gün verilecek bizim bebiş biraz tombiş de

Teşekkür ederim sorduğun için

Cumaya kadar doğdu doğdu yoksa sezaryen için gün verilecek bizim bebiş biraz tombiş de

Teşekkür ederim sorduğun için
Sağlıkla sıhhatle afiyetle kolaylıkla vaktinde gelsin RABBİM kolaylaştırsın zorlaşırtırmasın duamdasın canım

H Hazellll O ozlemem iki niyetim içinde okudum Rabbim kabul etsin inşaallah penyez83 PiXiEE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…