DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Sudansebeplerivar Fistiklicikileta niyetlerine okudum Allah kabul etsin

Sudansebeplerivar Fistiklicikileta niyetlerine okudum Allah kabul etsin
PiXiEE penyez83

Sudansebeplerivar Fistiklicikileta okudum
PiXiEE penyez83

23 ve 24 arkadaslarimin niyetleri icin okudum tamamladim Allah kabul etsin penyez83 PiXiEE

PiXiEE penyez83

Sudansebeplerivar Fistiklicikileta için okudum.

Rabbim tez zamanda hayırlısıyla, kolaylıkla, afiyetle gerçekleştirsin (amin)

Fistiklicikileta Rabbim babacığına rahmet eylesin. Mekanını cennet eylesin, cennette en güzel makamlara eriştirsin. Efendimiz s.a.v’e komşu eylesin. Sizlere de dayanma gücü versin Rabbim (amin)

Allah razi olsun Cok tesekkur ederim . Babam cok iyi insandi , hastalikta cok cekti. Gunahlarina kefaret olmustur insallah. Insallah huzurla uyuyordur
Amin

Okudum canım PiXiEE penyez83

Allah razi olsun Cok tesekkur ederim . Babam cok iyi insandi , hastalikta cok cekti. Gunahlarina kefaret olmustur insallah. Insallah huzurla uyuyordur
Amin
Amin Allah sizden de razı olsun
Baba acısını çok iyi biliyorum ve gerçekten sizi çok iyi anlıyorum. Rabbim oynanan içinize ferahlık versin, dayanma gücünüzü arttırsın, hayatta kolaylıklar versin. Babasızlık çok zor Rabbim babanızın kabrini genişletsin, nuruyla aydınlatsın. Rabbim babacığına rahmetiyle merhametiyle muamele eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…