DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Kimlere okudugumuzu derken , listeden 2 kisinin ismini yazip, niyeti icin mi diyecegiz?bugun basliyoruz degil mi?
Bildirim yaparken " okudum " yazan arkadaşlar oluyor o şekilde istemiyoruz. Niyetleri paylaşılan arkaşlarımızı, PiXiEE yi ve beni etiket ediyoruz canım

Niyetleri her gece saat 22:00 - 23:00 arası PiXiEE arkadaşımız paylaşıyor. Paylaştıktan sonra okuyup ertesi akşam 22:00 kadar bildirimleri yapıyoruz

Bir kaç gün içinde alışırsınız

Yarın başlıyor sonraki günlerde devam mı ediyor yoksa pazar günlerimi olucak
Canım 52 kişiyiz günde iki kişi niyetine okuyacağız bu gece paylaşılacak ilk iki niyet ve 26 gün devam edecek

Okunacak dua
Ya Cebbâr (1 kişi niyeti için 206 defa )

• Günde 2 kişiye okuyacağız yani günlük toplam 412 adet okunacak
• Günlük okumayan ve bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır
• Okudum bildirimlerini yaparken kimlere okudugunuzu yazmayı ve penyez83 ve beni etiketlemeyi unutmayın lütfen

1- penyez83
2- PiXiEE
3- O ozlemem
4- Levaiz
5- Hali
6- gecenin_resmi
7- RedGirl
8- Jawlensky
9- M mrvtkblt
10- A Asya89
11- G Gunduzguzell1
12- Eckubra
13- Lidlaylim
14- HALLEYS
15- defneefe17
16- Nevreste
17- Freddy
18- zeyno genc
19- dreamy07
20- Fukaeri
21- YagmurSendeanlarsn
22- 60kiloyum
23- Sudansebeplerivar
24- Fistiklicikileta
25- nursevdi
26- iyilik_guzellik
27- MMorsalkimm
28- dreamy07 arkadaşı Esra
29- MelodiminEsi
30- dunyadanuzak
31- paeneperfectus
32- Veramm
33- B begonviil
34- C Cittaslow
35- @selin18
36- Y yusra26
37- G Glsndmr89
38- G gulectosba
39- visnetozu
40- KurkmantoluS
41- Sincereley93190221
42- Y Yaz2021
43- Chocolita
44- Bonus
45- Aktif Lora
46- littlezelda
47- esoss88
48- H Hazellll
49- kavs ikinci niyeti
51- zeyno genc ikinci niyeti
52- penyez83 ikinci niyeti
53- PiXiEE ikinci niyeti

1- penyez83 niyeti -19 Ağustos Pazartesi
Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed
Lâ ilâhe illâ ente sûbhâneke innî küntü minez zâlimîn
ALLAH ım vatanımızı, milletimizi, havada, karada, denizde, bizleri koruyan, mehmetçiğimizi, askerlerimizi, güvenlik güçlerimizi, ordumuzu Ya Hafız C.c ismin ile koruyup kolla, onların yar ve yardımcı ol, güç kuvvet ver. La hâvle velâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Cümlemizi vatansız, ezansız, bayraksız bırakma Ya RABBİ
Vatanımızı, bizleri, her türlü düşmanın şerrinden, tuzaklarından, hain planlarından, tehlikelerinden, fitne ve fesatlıklarından, kazadan, beladan, afetlerden, depremlerden, selden, yangınlardan, kıtlıktan, kuraklıktan muhafaza eyle
Dünya üzerinde, zulüm altında olan, ağır imtihanlardan geçen, şiddet gören din kardeşlerimize yardım eyle. Zalimin zulmünü kendi başına musallat eyle ALLAH ım Lâ ilâhe illâ ente sûbhâneke innî küntü minez zâlimîn Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed

2- PiXiEE niyeti 19 Ağustos Pazartesi
Ya Rabbim sen yoktan var eden,olmayanı olduransın Filiz kulunun kardeşine hayırlı iş kapıları aç, onun için en güzeli en iyisi en rahatı en mutlu en huzurlu olacağı maddi manevi içine en çok sinecek işi hayırlısı ile tez zamanda nasip Allah'ım

Son düzenleme:
öncelikle hepimize hayırlı olsun Allahım şimdiden kabul eylesin herkesin dualarini

PiXiEE penyez83 canlar niyetlerinize iki niyetim icinde okudum bagişladim Rabbim kabul eylesin aminn

Okunacak dua
Ya Cebbâr (1 kişi niyeti için 206 defa )

• Günde 2 kişiye okuyacağız yani günlük toplam 412 adet okunacak
• Günlük okumayan ve bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır
• Saat 22:00'a kadar okudum bildirimini yapmış olun lütfen
• Okudum bildirimlerini yaparken kimlere okudugunuzu yazmayı ve penyez83 ve beni etiketlemeyi unutmayın lütfen

1- penyez83
2- PiXiEE
3- O ozlemem
4- Levaiz
5- Hali
6- gecenin_resmi
7- RedGirl
8- Jawlensky
9- M mrvtkblt
10- A Asya89
11- G Gunduzguzell1
12- Eckubra
13- Lidlaylim
14- HALLEYS
15- defneefe17
16- Nevreste
17- Freddy
18- zeyno genc
19- dreamy07
20- Fukaeri
21- YagmurSendeanlarsn
22- 60kiloyum
23- Sudansebeplerivar
24- Fistiklicikileta
25- nursevdi
26- iyilik_guzellik
27- MMorsalkimm
28- dreamy07 arkadaşı Esra
29- MelodiminEsi
30- dunyadanuzak
31- paeneperfectus
32- Veramm
33- B begonviil
34- C Cittaslow
35- @selin18
36- Y yusra26
37- G Glsndmr89
38- G gulectosba
39- visnetozu
40- KurkmantoluS
41- Sincereley93190221
42- Y Yaz2021
43- Chocolita
44- Bonus
45- Aktif Lora
46- littlezelda
47- esoss88
48- H Hazellll
49- kavs-i kuzah
50- HALLEYS ikinci niyeti
51- zeyno genc ikinci niyeti
52- penyez83 ikinci niyeti
53- PiXiEE ikinci niyeti

1- penyez83 niyeti -19 Ağustos Pazartesi
Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed
Lâ ilâhe illâ ente sûbhâneke innî küntü minez zâlimîn
ALLAH ım vatanımızı, milletimizi, havada, karada, denizde, bizleri koruyan, mehmetçiğimizi, askerlerimizi, güvenlik güçlerimizi, ordumuzu Ya Hafız C.c ismin ile koruyup kolla, onların yar ve yardımcı ol, güç kuvvet ver. La hâvle velâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Cümlemizi vatansız, ezansız, bayraksız bırakma Ya RABBİ
Vatanımızı, bizleri, her türlü düşmanın şerrinden, tuzaklarından, hain planlarından, tehlikelerinden, fitne ve fesatlıklarından, kazadan, beladan, afetlerden, depremlerden, selden, yangınlardan, kıtlıktan, kuraklıktan muhafaza eyle
Dünya üzerinde, zulüm altında olan, ağır imtihanlardan geçen, şiddet gören din kardeşlerimize yardım eyle. Zalimin zulmünü kendi başına musallat eyle ALLAH ım Lâ ilâhe illâ ente sûbhâneke innî küntü minez zâlimîn Allahümme salli ala seyyidina Muhammed'in ve ala ali seyyidina Muhammed

2- PiXiEE niyeti 19 Ağustos Pazartesi
Ya Rabbim sen yoktan var eden,olmayanı olduransın Filiz kulunun kardeşine hayırlı iş kapıları aç, onun için en güzeli en iyisi en rahatı en mutlu en huzurlu olacağı maddi manevi içine en çok sinecek işi hayırlısı ile tez zamanda nasip Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…