DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

memurhanim ve dreamy07
niyetlerine ben ve Breave Heart okuduk ALLAH kabul etsin aminnnnnn PiXiEE

Sincereley93190221 canım cuma günü 3 kişinin niyeti için bildirim yapmayan tek sen kaldın okudun mu ?

memurhanim dreamy07 niyetlerinize okudum Rabbim kabul etsin inşaallah penyez83 PiXiEE

dreamy07 ve memurhanim niyetine okudum, Allah kabul etsin inşallah.

Arkadaşlarım için okudum

penyez83 PiXiEE

Okudum Allah kabul etsin PiXiEE

dolar milyoneri , ftemiz ve Freddy arkadaşlarımızın niyetlerine okudum bağışladım. Rabbim kabul etsin inşallah

PiXiEE penyez83

Arkadaşlarım için okudum

penyez83 PiXiEE

dolar milyoneri , ftemiz ve Freddy niyetlerine bagisladim. Allah kabul etsin. PiXiEE penyez83

dolar milyoneri ftemiz ve kendi niyetime okudum Allah kabul etsin. Okuyan herkesten Allah razı olsun, dualarımız kolaylıkla kabul olsun.
PiXiEE penyez83

dolar milyoneri ftemiz Freddy niyetlerinize okudum Rabbim kabul etsin inşaallah penyez83 PiXiEE

Arkadaşların niyetlerine Okudum Allah kabul etsin amin

dolar milyoneri ftemiz Freddy arkadaşlarimin niyetlerine arkadaşim ve ben okuduk Allah kabul etsin aminn
PiXiEE penyez83

dolar milyoneri ftemiz Freddy
niyetlerine okudum ALLAH kabul etsin aminnnn PiXiEE

dolar milyoneri ftemiz ve Freddy nin niyetlerine okudum Rabbim kabul etsin inşAllah. PiXiEE penyez83

Dolar mılyonerı ftemiz Freddy adına okudum Rabbım kabul etsin ınsallah PiXiEE penyez83

Üç arkadaşımız içinde okudum, Allah kabul etsin
PiXiEE penyez83

Freddy , dolar milyoneri ve kendim için okudum, Allah kabul etsin inşallah.

32.-33.-34. sıradaki arkadaşlarıma okudum ALLAH kabul etsin inşallah. PiXiEE penyez83

30,31,32,33,34 okudum PiXiEE

dolar milyoneri , ftemiz ve Freddy Niyetine okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah penyez83 PiXiEE

Kusura bakmayın yazamadım
Perşembe cuma icin okudum Allah kabul etsin inşallah
penyez83
PiXiEE

3 arkadasım için okudum Allah kabul etsin inşallah PiXiEE penyez83

3 kişi niyetine okudum Allah kabul etsin PiXiEE

dolar milyoneri ftemiz Freddy niyetlerine okudum rabbim dualarını kabul etsin inşallah penyez83 PiXiEE

PiXiEE penyez83

dolar milyoneri ftemiz Freddy için okudum.

Rabbim hepimizin dualarını tez zamanda hayırlısıyla, kolaylıkla,afiyetle gerçekleştirsin

Okudum Allah kabul etsin inşallah penyez83 PiXiEE

Cuma günü niyetleri için okudum. Allah kabul etsin. penyez83 PiXiEE

dolar milyoneri
ftemiz
Freddy arkadaşlarıma okudum.
Rabbim kabul etsin AMİN
penyez83
PiXiEE

dolar milyoneri ftemiz Freddy niyetine okundu Rabbim niyetlerinizi dualarınızı kabul etsin inşallah ❤

PiXiEE penyez83 cuma günü 3 kişinin niyetine okudum Allah'ım kabul etsin inşallah

32,33,34 arkadaslarin niyetine okudum cuma gununun üç kişi uzun geldi yazmadım o yüzden dikkat ederim cnm

Okudum Allah kabul etsin

dolar milyoneri , ftemiz ve Freddy niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah PiXiEE penyez83

Arkadaşlarımın niyetleri için okudum Rabbim kabul eylesin inşallah PiXiEE

Okudum Allah kabul etsin

32- dolar milyoneri
33- ftemiz
34- Freddy

niyetlerinize herkes okumasını tamamladı ALLAH kabul etsin aminnnnnn

PiXiEE
Rabbim okuyan amin diyen herkesten razı olsun

Hepimizin dualarını hayırla kolaylıkla tez vakitte kabul etsin, bizlere çok şükür sevinci yaşatsın amiiiinnnn

Arkadaşlarımın niyetlerine okudum Allah kabul etsin amin
penyez83 PiXiEE

dreamy07 ben de seni/sizi seviyorum kardeşim

Görmeden tanımadan birbirimize dua ettiren, bizi birbirimize sevdiren Rabbime şükürler olsun

Buna vesile olanlardan (penyez ve pixi) ve grupta olan herkesten Allah razı olsun

Okudum. Allah kabul etsin. memurhanim dreamy07 PiXiEE

memurhanim ve dreamy07 için okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…