DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Freddy , dolar milyoneri ve kendim için okudum, Allah kabul etsin inşallah.

32.-33.-34. sıradaki arkadaşlarıma okudum ALLAH kabul etsin inşallah. PiXiEE penyez83

30,31,32,33,34 okudum PiXiEE

3 arkadasım için okudum Allah kabul etsin inşallah PiXiEE penyez83

Kardeşlerim selamun aleykum salatı tefriciye okumasına dileğim için nasıl katılabilirim hani sıraya giriyorduk önce ben sıryla arkadaslar ıcın okuyordum sonra sıra bana gelıyordu herkes benım ıcın okuyordu Allah rızası ıcın yardımcı olur musunuz en son 2020 de katılmıstım buradan ama hatırlamıyorum

Aleyküm selam bu dua topiğinde salati tefriciye okunmuyor. salati tefriciye grubuplari varsa oraya yazabilirsiniz. PiXiEE ile birlikte, bu topik ile ilgilendiğimiz için ben cevap yazdım.

Tesekkur ederım sızce evıme gerı donebılmek ıcın esımın oglumun yanına terkettıgım evıme oglum kucuk salatı tefrıcıye mı okutmam gerekır yoksa bu dua grubunda kı dualar da olur mu?

Tesekkur ederım sızce evıme gerı donebılmek ıcın esımın oglumun yanına terkettıgım evıme oglum kucuk salatı tefrıcıye mı okutmam gerekır yoksa bu dua grubunda kı dualar da olur mu?

3 kişi niyetine okudum Allah kabul etsin PiXiEE

Sıkıntılı bir durum içindesiniz sanırım Allah yar ve yardımcınız olsun. Konuşup sorunlarınızı halledersiniz İnşaAllah aileniz ile

İstediğiniz duayi okuyabilirsiniz. Dua toipklerini inceleyebilirsiniz. Bir kaç tesbihat ve esma yazayım okumanız için

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin (hz yunus duası)

Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr

La hâvle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim

Hasbünallahü ve ni’me’l-vekîl

Estağfirullah El Azim

Ya Fettah Cc / Ya Latif Cc / Ya Vekil Cc

Allah razı olsun cok tesekkurler cok skntılı bır durum ıcerısındeyım aylardır. zaman da daralıyor. bu topikte girsem sıra bana gelır mı? nasıl ılerlenıyor?

Allah razı olsun cok tesekkurler cok skntılı bır durum ıcerısındeyım aylardır. zaman da daralıyor. bu topikte girsem sıra bana gelır mı? nasıl ılerlenıyor?
Şuan devam eden dua listemiz alımlara kapalı.
Bu listenin sonuna yaklaşıyoruz.Yeni liste bayramdan sonra başlar ama tarih belli değil

Siz günlük okuyabildiğiniz kadar
"La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin" okuyun. dua edin bol bol Estağfirullah El Azim çekin. 5 vakit namaz sonraları, seher vakti, gece teheccüde dua edin.

RABBİM tez vakitte ferahlığa ulaştırsın

Okudum PiXiEE penyez83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…