DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

60kiloyum ve littlezelda niyetine okundu Rabbim niyetini dualarını kabul etsin inşallah ❤

313 adet Ya Erhamerrahimin

• Kişi başı 313 adet okunacak
• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 626 tane okumuş olacağız
• Günlük bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır

1- Breave Heart
2- Nevreste
3- O ozlemem
4- flamel
5- kavs-i kuzah
6- @selin18
7- penyez83
8- PiXiEE
9- A Asya89
10- Jawlensky
11- 60kiloyum
12- littlezelda
13- Eckubra
14- dunyadanuzak
15- HALLEYS
16- MMorsalkimm
17- YagmurSendeanlarsn
18- madamseker
19- KurkmantoluS
20- C Cittaslow
21- begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- zeyno genc
24- zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- ezgiisel
27- iyilik_guzellik
28- G Glsndmr89
29- Hali
30- Ssevincli
31- nursevdi
32- dolar milyoneri
33- Sincereley93190221
34- Freddy
35- memurhanim
36- dreamy07
37- Minaa95
38- Aktif Lora
39- ftemiz
40- Y Yaz2021
41- agustos72
42- Hayalkuran
43- mutlulukbenihicbirakma
44- mutlulukbenihicbirakma kardeşi
45- Fukaeri
46- ilimtalepedenanne
47- liberti22

13- Eckubra -29 Mayıs Çarşamba
Rabbim Ece kuluna hayirla saglikla kolaylikla tez zamanda salih saliha hayırli evlatlar nasip edersin inşAllah.Annesine cenneti nasip edersin inşAllah kendisine eşine kardeslerine yegenlerine babasına enistelerine sevgi yengesine hayirlı sagliklı uzun ömür nasip edersin inş.Rabbim kalbi kötü kin dolu insanlardan beni de ailemi de muhafaza edersin inş .kötü insanları benden uzak edersin inş.Rabbim haklı olduğum zamanlarda sen benim vekilim ol güçlü durmayı nasip et. Rabbim girecegim sınavda hayirla basarilı olup meslegimi yapabilmeyi nasip edersin ins.Rabbim enistemin mahkemesini hayirla kolaylikla onun lehine sonuclanmasini nasip edersin ins.
Rabbim dua kardeslerimin dualarini da kabul edip hayirla tez vakitte nasip edersin insAllah Rabbim ülkemde islam ve bayrak dünyanın sonuna kadar var olsun inşAllah.. Rabbim dünyada zulüm altinda olan butün muslümanların zulmünün bittiğini mutlulukla saglıkla bizlere gösterip sahit edersin inşAllah

14- dunyadanuzak -29 Mayıs Çarşamba
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemin ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmeinYa Erhamerrahimin, Ey gökler kudretiyle bina edilen yerler izzetiyle döşenen Ey Celil, Ey Kerim, Ey Kadir Ya Allah (c.c.) şüphesiz ki ben Senden isterim. Rızkımızı veren ve bu duayı da nasip eden Sensin, olmazları olduransın.Ya Fettah (c.c.) bu sene hayırlısıyla, helaliyle, kolaylıkla tezini verebilmeyi ve bu sene atanabilecek kadar puan alabilmeyi ve atanmayı melike kuluna nasip et Ya Rezzak(c.c.) Darda koyma , feraha kavuştur .Ey Vehhab, Ey Cevad Ya Allah(c.c.) Şüphesiz ki onun nasibi Senin ol emrindedir. Sen duaları kabul etmekten bıkmayan Mücîb'sin. Benim de duamı kabul eyle Ya Erhamerrahimin Ya Ganiy, Ya Muktedir, Ya Allah (cc). Amin, Amin, amin

Eckubra ve dunyadanuzak niyetlerine okudum ALLAH kabul etsin aminnnnn PiXiEE

Eckubra ve dunyadanuzak niyetleri için okudum
Allah kabul etsin
PiXiEE penyez83

13,14 Okudum PiXiEE

Eckubra dunyadanuzak arkadaşlarimin niyetlerine arkadaşim ve ben okuduk Allah kabul etsin aminn
PiXiEE penyez83

Arkadaşlarım için okudum

penyez83 PiXiEE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…