DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Hatırlatma Etiketidir
7- penyez83 ve 8- PiXiEE / niyetlerine okumayanlar 26 mayıs pazar

Jawlensky
littlezelda
MMorsalkimm
madamseker
KurkmantoluS
Hali
dreamy07
Fukaeri
ilimtalepedenanne
liberti22

PiXiEE

Okudum niyetlerinize Allah kabul eylesin inşallah PiXiEE

İki niyet için de okudum. Allah banada bir rvlat nasip eylesin de bende böyle güzel dualar edebileyim yavrum icin
Amin canım amin. Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin sağlıkla kucağına almayı onun için dualar etmeyi nasip etsin

313 adet Ya Erhamerrahimin

• Kişi başı 313 adet okunacak
• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 626 tane okumuş olacağız
• Günlük bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır

1- Breave Heart
2- Nevreste
3- O ozlemem
4- flamel
5- kavs-i kuzah
6- @selin18
7- penyez83
8- PiXiEE
9- A Asya89
10- Jawlensky
11- 60kiloyum
12- littlezelda
13- Eckubra
14- dunyadanuzak
15- HALLEYS
16- MMorsalkimm
17- YagmurSendeanlarsn
18- madamseker
19- KurkmantoluS
20- C Cittaslow
21- begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- zeyno genc
24- zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- ezgiisel
27- iyilik_guzellik
28- G Glsndmr89
29- Hali
30- Ssevincli
31- nursevdi
32- dolar milyoneri
33- Sincereley93190221
34- Freddy
35- memurhanim
36- dreamy07
37- Minaa95
38- Aktif Lora
39- ftemiz
40- Y Yaz2021
41- agustos72
42- Hayalkuran
43- mutlulukbenihicbirakma
44- mutlulukbenihicbirakma kardeşi
45- Fukaeri
46- ilimtalepedenanne
47- liberti22

9- A Asya89 (niyet aynı)-27 Mayıs Pazartesi
ALLAH ım ailem eşim çocuklarıma bana tüm sevdiklerime hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver. Yeğenime ablama çocuklarıma şifa ver.Muhabbetimizi artır. Kalbiminden geçen dualarımı kabul et.Bizleri ağır imtihanlar ile sınama. Çocuklarımızı hayırlı Salih ve Saliha evlatlar olarak yetiştirmemizde bizlere kolaylık ver.Çocuklarım derslerinde başarılı olsun onlara kolaylıklar ver. Eşime devlet işinde güzel bir iş nasip et.
RABBİM Yaşadığımız bu sağlık sorunlarını kazasız belasız tez zamanda şifasını ver.Biz aciz kullarını affet sen affedicisin affetmeyi seversin bizleri de affet et ya RABBİM dua arkadaşlarımın dualarını kabul et amin amin

10- Jawlensky -27 Mayıs Pazartesi
Elhamdülillahi Rabbil âlemin. Halimize binlerce kez şükürler olsun. Ya erhamerrahimin borcumuzu kolaylıkla ödemeyi, bana güzellikle atanmayı nasip et. Gönlümüze göre güzel, huzurla oturabilecegimiz bir ev alabilmeyi nasip et. Büyük kızımın dili ve sosyal hayatı gelişsin arkadaşları ile uyum içinde olsun. Mülakatıni kazansın. Okulunda basarili olsun. Çocuklarıma, aileme sağlık huzur mutluluk ver. Kalbime gönlüme ferahlık ver içimdeki sıkıntıları gider. Dua kardeşlerimin de dualarıni kabul et. Amin.

A Asya89 ve Jawlensky canlar niyetlerinize okudum ALLAH kabul etsin aminnn PiXiEE

dreamy07 canım yine tek sen kaldın bildirim yapmayan Pazar günü niyetlerine okudun mu?
Lütfen günlük bildirim yapmaya özen verelim

A Asya89 ve Jawlensky niyetleri için okudum
Allah kabul etsin PiXiEE penyez83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…