DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Hatırlatma Etiketidir
3- O ozlemem ve 4- flamel / niyetlerine okumayanlar 24 mayıs cuma

A Asya89
Jawlensky
60kiloyum
dunyadanuzak
madamseker
KurkmantoluS
G Gunduzguzell1
Ssevincli
dreamy07
Aktif Lora

Cuma günü niyetleri için okudum. Allah kabul etsin. penyez83

asyammm canimsınnn yeni niyetler paylaşılmadan her akşam 21:00 de hatırlatma etiketi yapmak durumundayım telaş etme okuyunca bildirim yaparsın. Destek istersen yardım edebilirim
Sağol canım benim bu gün hasta ziyaretine gittim onun için şimdi okudum. Bu akşam içinde okuyup hepsini öyle bağışlayacağım

Kızlar ben fikir söylemek istiyorum tabi sizlerde katilirsaniz, acaba niyetlerj saat 10 da mi paylassak, ben gece yatmadan dualarımi eder yatarım, erken kalktığım için erken yatarım 11 den sonra uyku bastırıyor o yüzden bir saat erken paylassak olur mu

Niyetlerin paylaşımını bekleme canım yat uyu. Sabah bakar okursun. ertesi akşama kadar okuyup bildirim yapmak için zamanımız var.

akşam yatmadan okuyup sabah da niyetlere bakar ve bağışlarsın, okudum diye topiğe yazarsın canım

Dediğin gibi yapayım akşamdan okusamda niyetleri bagislayim ya ben gece dua okurken daha içten dua ediyorum o yüzden dedim iyi geceler kızlar

313 adet Ya Erhamerrahimin

• Kişi başı 313 adet okunacak
• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 626 tane okumuş olacağız
• Günlük bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır

1- Breave Heart
2- Nevreste
3- O ozlemem
4- flamel
5- kavs-i kuzah
6- @selin18
7- penyez83
8- PiXiEE
9- A Asya89
10- Jawlensky
11- 60kiloyum
12- littlezelda
13- Eckubra
14- dunyadanuzak
15- HALLEYS
16- MMorsalkimm
17- YagmurSendeanlarsn
18- madamseker
19- KurkmantoluS
20- C Cittaslow
21- begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- zeyno genc
24- zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- ezgiisel
27- iyilik_guzellik
28- G Glsndmr89
29- Hali
30- Ssevincli
31- nursevdi
32- dolar milyoneri
33- Sincereley93190221
34- Freddy
35- memurhanim
36- dreamy07
37- Minaa95
38- Aktif Lora
39- ftemiz
40- Y Yaz2021
41- agustos72
42- Hayalkuran
43- mutlulukbenihicbirakma
44- mutlulukbenihicbirakma kardeşi
45- Fukaeri
46- ilimtalepedenanne
liberti22

5- kavs-i kuzah niyeti -25 Mayıs Cumartesi
Rabbim, dünya ve ahiret nimetlerinin hepsini istiyorum hayırlısıyla. Lütfeyle.Eşimle aramızdaki muhabbeti arttır.İşlerimizdeki dağınıklığı gider,düğümleri çöz.Kolaylaştır, zorlaştırma. Her işimizi hayırla tamamla.Maddi ve manevi bereket ihsan eyle.Bizi umduğum ve ummadığım yerlerden hayırlısıyla rızıklandır.
Benim ve ailemin karşısına hayırlı insanlar çıkar. Bizleri sureten ve sireten güzelleştir.Razı olacağın bir hayat geçirmemizi nasip eyle. İman hakikatlerine vakıf olup yaşamayı, anlatmayı nasip eyle. Evlatlarıma namazı sevdir ve hakkıyla kılanlardan eyle bizleri. Dünya ve ahiret sınavlarımda hayırlı başarı ver.Mahkemelerimizin hayırla hızlıca sonuçlanmasını nasip eyle. Annemin gözlerine ve ailemdeki kişilerin diğer hastalıklarına hayırlı şifa ver.Buradaki dua kardeşlerimin de dualarını hayırlısıyla kabul eyle.

6- @selin18 niyeti -25 Mayıs Cumartesi
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.
Allah'ım senden her kararım için hayır, her karanlık için aydınlık ve her zorluk için kolaylık diliyorum. Allah'ım cennetinin güzellikleri kadar, hayatımın geri kalanında bana güzellikler göster ve bütün dileklerimi gerçekleştir. Allah'ım sabırdan sonra beni ödüllendir. Hüzünden sonra beni mutlu et. Allah'ım kalplerimizi yatıştıracak, dertlerimizi geçirecek ve zorluklarımızı kolaylaştıracak bir rıza ver. Bana, çocuklarıma, eşime, aileme eyüp peygambere verdiğin şifadan nasip et.
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.

kavs-i kuzah ve @selin18 niyetleri için okudum
Allah kabul etsin PiXiEE penyez83

kavs-i kuzah ve @selin18 canlar niyetlerinize ben ve Breave Heart okuduk bağışladık ALLAH kabul etsin aminnnnnn PiXiEE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…