Dua topigi

YagmurSendeanlarsn niyeti için okudum Allah kabul etsin zeyno genc

YagmurSendeanlarsn niyeti için okudum Allah kabul etsin inşallah
zeyno genc

Kişi başı 11 tane okuncak

"Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ Muhammed

Cekicegimiz zikir

41 kere Ya Latif"

41 kere Ya Habir"

41 kere Estagfurullah"

3 defa ya Erhamerrahimin

Günlük bildirim yapmayan listeden çıkarılacaktır

sevgili dua arkadaşlarim sizden rıcam bildirim yaparken sira kimdeyse kime okuma yaptiysaniz o arkadaşimizi etiket yapalim karişiklik olmasin kime okuma yaptiginiz belli olmasin

Lütfen bildirimlerimizi gününde okudum bildirimi yapalim
Herkesin duasi niyeti gününde bitsin

Hayalkuran
Nevreste
telasememuresi
A Asya89
nursevdi
MMorsalkimm
agustos72
YagmurSendeanlarsn
S selin18
Efnanl
ezgiisel
L Leftright
B begonviil
penyez83
MssPARE
zeyno genc arkadaşı saadetin niyeti
zeyno genc arkadaşı saadetin ikinci niyeti
iyilik_guzellik
B bonibonn81
mihrace91
dolar milyoneri
zeyno genc
A Ada-Anne
ordinary
Y Yaz2021
zeyno genc ikinci niyeti

S selin18 niyeti Allah kabul etsin inşallah aminn

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed Allah'ım senden her kararım için hayır, her karanlık için aydınlık ve her zorluk için kolaylık diliyorum. Allah'ım cennetinin güzellikleri kadar, hayatımın geri kalanında bana güzellikler göster ve bütün dileklerimi gerçekleştir. Allah'ım sabırdan sonra beni ödüllendir. Hüzünden sonra beni mutlu et. Allah'ım kalplerimizi yatıştıracak.,dertlerimizi geçirecek ve zorluklarımızı kolaylaştıracak bir rıza ver. Allah'ım babama tez zamanda acil kalıcı şifalar ver. Ruhumu ve bedenimi şifalandır. Beni, çocuklarımı ve ailemi salih ve saliha kullarının arasına kat. Allah'ım beni ve ailemi her türlü kazadan, beladan, fitnelerden, hastalıklardan, afetlerden, depremlerden koru. Allah'ım sen Filistin ve tüm müslümanlara yapılan zulmü durdur. Onları feraha çıkar. Benim ve tüm dua arkadaşlarımın dualarını kabul et. Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. Ya Fettah YaMucib Ya Kuddüs

agustos72 icin okudum bildirimi yapmayan

agustos72

YagmurSendeanlarsn icin okudum bildirimi yapmayanlar

telasememuresi
agustos72
YagmurSendeanlarsn
mihrace91
A Ada-Anne
ordinary

S selin18 niyeti için okudum
Allah kabul etsin
zeyno genc

S selin18 niyetine okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnn zeyno genc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…