Dua Listemiz🥰

Adim aynur :) sevinirim

Benim bugun 3 gunum dun ve onceki gun okudum bugunde okuyorum simdi hemen bende yogunluktan yazamadim ama okuyorum

BEN HERGÜN BELİRTİLMESİ GEREKTİĞİNİ BİLMİYORDUM KUSURA BAKMAYIN BUGÜN DAHİL EKSİĞİM YOK. HEPSİNİ OKUDUM.

Canım okudum ben

Ben ilk üç gün okuyamadım lekelenmelerim devam ettiği için rahat edemedim dün okudum bugün de okuyacağım, her gün 100 tane olanı okumayanı çıkarıyorsan beni çıkarabilirsin çünkü ben onu müsait olan gönüllülük esasına bağlı okuyor sandım her gün müsait olamayabiliyorum unutuyorum filan okul işleri yoğunum 21 eylülde meryem suresini okurum ama o listeden çıkarma

Hem tesbihi cektim hem meryem suresini okudum Allah kabul etsin insallah, tüm bebek isteyen arkadaslarimida dualarıma katıyorum Rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin insallah

hayal alemi ben 9 Eylül den beri her gün düzenli olarak okudum. İki ayrı topik diğerinde de Meryem suresi var 41 tane ikisinide yapmaya çalışıyorum. Yoğunluktan düzenli giriş yapıp yazamıyorum. İçiniz rahat olsun sonuna kadar iki topikdeki duaları okuyacağım en son hepsi bitince bilgi veririm

20 Eylül de sıra bende o zaman da Meryem suresini okur bilgi veririm. Her gün düzenli 100 defa duamı okuyorum

Kızlar iş yeri yoğunluğundan giremiyorum sürekli dilimde okuyorum hepimize dua ediyorum ama sayı yok yani toplantı yoğunlukları hakkınızı helal edin bu duayı çok seviyorum hep de ederim zaten okudukça sizide anıyorum ama düzenli değil listeden çıkartabilirsnz. Hayırlı haberlerimiz olsun

Ben dualarımı 5 gün okudum ama regli oldum ve bıraktım şuan bilgilerinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…