Dua Listemiz🥰

Tmm insallah ben sabah beni ekle yazdigimda ogle namazindan sonra rabbi hebliyi okumuştum yarin tekrar okurum allah kabul etsin insallah rabbim bekleyisleri bosa. Cikarmasin

Kızlar kim okuyor kim okumuyor çok karışık oldu çoğu kişiden ses yok listede 3 5 kişi var aktif olup okudum yazan diğer gruplara bakıyorum gayet aktifler bu konuda çoğunun haberi bile yok sanki N Nana Ana

Okudum Allah kabul etsin inş bebekleirmize kavuşuruz en yakınnzamanda bu topik iyi olmuş bence ayrı Bi şekilde dua kısmını görebiliyoruz

Dua Listemiz

09.09 icecreamm
10.09 L Loriklorik
11.09 E Eslem91
12.09 B bocek345
13.09 sosmivida
14.09 Icebergsss
15.09 N Nana Ana
16.09 Misst
17.09 rosebatum
18.09 burcusami
19.09 hayal alemi
20.09 M Melegim15
21.09 S Sibelll16
22.09 15yusra11
23.09 kirmizipatiklikiz
24.09 D Deryakadir
25.09 Ebrubeyazit
26.09 M Minikbirmucizemeselesi
27.09 A Atiyasemin
28.09 @Ayga
29.09 Mrsiron_

Arkadaşlar Günaydın

Vakit dua vaktidir

Listedeki herkesten bugün için 100 adet "Rabbi hebli minessalihiyn" duasını okumasını,
B bocek345 arkadaşımızın kendi niyetiyle abdestli bir şekilde Meryem suresini okumasını ve tilavet secdesini yapmasını unutmamasını rica ediyorum. Dualarımıza B bocek345 arkadaşımız için niyetlenerek başlayabiliriz. B bocek345 canım arzu edersen ismen dua almak için ismini belirtebilirsin

burçin adım kızlar herkesin hakkında hayirlisi olsun inşallah şahsi adına hiç etmemedim dua cümle alemine ettim ins en yakın zamanda bebislerimiz bizi bulucak

Okudum ben de pazartesinden itibaren

burçin adım kızlar herkesin hakkında hayirlisi olsun inşallah şahsi adına hiç etmemedim dua cümle alemine ettim ins en yakın zamanda bebislerimiz bizi bulucak
Okudum Burçin arkadaşımız adına başta olmak üzere bütün arkadaşlarımız isteyenler dedim Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…