DUA KARDEŞLİĞİ

A arkadaslar bence evTik in paylaştığı ilk duayı okuyalım. İsmi Azam hiç okumadik çünkü. Allahın mübarek isimleri duamizin makbuliyetini daha da arttırır.

Hem diğer dua uzun geldi bana. Bizim amacımız sürekliliği olan bir şeyler yapmak diye dusunuyorum. Boyle olursa kopuslar artar grup dağılır bence.Az olsa da devamlılığı olan ibadetler daha makbul değil midir hem.

Şimdi sabah için abdest alicam esest
İçin de namazımı kilicam insaallah Bluedew

Bluedew
Senin için salavatımı okuyup namazımı kıldım. Rabbim kabul etsin inşaAllah.

Benim gönlümden günahlarımız için esma okumak başta geliyor. Günahlardan arınalım ki dualarımız da kabul olsun diye düşünüyorum.

Belki yanlış anlaşılma olmuştur diye yazıyorum canım. Koyu yazılan duayı 133 kez okuyacağız zannetmiştim ben ama sadece 786 Bismillahirrahmanirrahim 133 SallAllahu aleyhi ve sellem ya da Allahumme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed okuduktan sonra 1 kez de o koyu yazan duayı okuyacakmışız.

Sayı fazla olursa da bölüşüp duası okunacak kişi en sonki koyu yazan duayı okuyup duasını da edebilir.

Karar veremedik ki; ben esma cekelim diye düşündüm. Zaten cabuk bitiyor? Ne dersiniz

Kızlar söylediğiniz bütün dualari sırayla okuyalim size de uyarsa@Bluedew canım neye karar verirsen ben uyarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…