DUA KARDEŞLİĞİ

Bluedew senin için ismi azam duasını okudum Allah kabul eder inşallah bı listenin daha sonuna geldik hakkınızı helal edin hanımlar . Bayramdan sonra salı günü gorumcemin kınası var o gün giremeyebilirim belki siteye ama lütfen beni listeye ekleyin

Bluedew canım senin için okudum duanı hayırla yaşamayı nasip etsin Rabbim insaAllah . Görmediğim kız kardeşlerim gibi oldunuz iyiki varsınız HAYİRLİ BAYRAMLAR Rabbim seneye bu vakitlere sağlicakla , huzurla kavusmayi tekrar nasip etsin insaAllah ,Bayramdan sonra görüsürüz canlar Allaha emanetsiniz

Bluedew

Senin için ismi azam duasını okudum. Rabbim kabul etsin duasını niyetini bu dünyada yaşamayı nasip etsin INŞALLAH.

Yeni listeye hangi dua ile başlarız?

Kızlar hakkınızı helal edin hayırlı bayramlar herkese bu tur olamayabilirim kardeşimin düğünü var düğünden sonra tekrar donucem

Bluedew canım okudum senin için. Bu mübarek günler hürmetine Allah kabul eylesin dualarını.

Canlarım, benim bayramdan sonra işlerim yoğunlaşacak. Yeni görev yerime gideceğim, taşınma işleri filan sıkışık olacağım biraz. Sizlerle olmak gerçekten iyi hissettiriyor kendimi ama biraz ara vermek durumundayım. Her şeyim düzene girince tekrar aranıza dönmek isterim. Tabi beni kabul ederseniz:)
Rabbim hepinizin gönlüne göre versin, zorlukları kolaylaştırsın inşallah.

kızlar banada uyar farketmez fetih suresi okuyalım derseniz okurum bende ,kızlar neye karar verir bilmiyorum ,nasip hangi dua bakalım

Bluedew canım okudum senin için rabbim dualarını kabul eylesin.
Ben de Fetih okuyalım ister ım aslında ama zor olur mu nasıl yapsak iki günde bir mi sıra dönse?
Ya da her zamanki gibi kısa ve ezberimizde olan bir şey mi okusak?
Siz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…