DUA KARDEŞLİĞİ

KIZLAR hmbg ara verecek 6 kişi kalıyoruz. İsterseniz sayımız azakdığı için paylasıp fetih okuyalım ve süreyi uzatalım. Ya da sizin var mı öneriniz?

Bluedew

ESEST için Kenzül Arş duasını okudum. Rabbim kabul etsin hayırlarla duasını yaşatsın inşaAllah.

KIZLAR hmbg ara verecek 6 kişi kalıyoruz. İsterseniz sayımız azaldığı için paylaşıp fetih okuyalım ve süreyi uzatalım. Ya da sizin var mı öneriniz?

9.999 adet okuyacaksak toplu niyet edip okuyalım. Yoksa sayı çok olunca süre uzun da olursa sıkılma olabilir.

Bu arada kızlar, esmaların özel duaları varmış galiba. Bilmiyordum. O şekilde dua eden var mı?
Mesela;

Canım okudum. Allah razi olsun kizlar hepimizin duasini yasatsin insallah rabbim.

Bluedew

Senin için Kenzül Arş Duasını okudum. Rabbim duana hayırlısıyla tez vakitte sevinç gözyaşlarıyla şükür etmeni nasip etsin inşaAllah.

Bi kişi eksik galiba kim oldugunu tespit edemedim
Canım senin için okudum . Rabbim hayırla duani yaşatsın inşaallah . Hepinizin kandili mübarek olsun canlar Rabbim dualarımızı hayırla sonuçlandırsın inşaallah duamdasınız .

M mer_4260
esest
Bluedew
Hepiniz için Kenzül Arş duasını okudum Allah kabul etsin inşallah. İçinizden ne çabuk temizlendin diye geçiren olur mu bilmem ama ben yine açıklama yapmak istiyorum buay biraz adetim gecikti ve mide bulantısı var diye belki hamileyim diye düşünmüştüm sonra adet oldum herşeyin hayırlısı oda 1.gun geldi ama varla yok arası 2.gunun sabahı da az geldi bidaha yok dun bekledim gelmedi bende gusül abdesti aldim mübarek Mevlid Kandilinde dualarınızı okumak istedim Rabbim kabul eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…