Dua kardeşiniz olmamı ister misiniz?

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
694
Bu mübarek aylarda diğer kardeşlerim için dua etmek istiyorum. Gönlünüzden geçen her hangi bir süreyi ve ya duayı sizin niyetinize okumak istiyorum. Gönlünüzden hangi dua, ayet ve ya süre geçiyorsa ve istiyorsanız dileğiniz belirtin, istemiyorsanız da dileğinzi belirtmeden sizi niyet ederek okur dua ederim :KK68:İNŞAALLAH dualarınızın kabulunde bir emeğim olur, dualarınız kısa zamanda HAYIRLISIYLA kabul olur:KK8:ALLAH herkesin gönlüne göre versin, HAYIRLISIYLA nasip etsin İNŞAALLAH AMİN

Yaa ne güzel
Ya ZülCelaliVelİkram tesbihini okur musun benim ve ailem için ve tüm ihtiyaç sahipleri için
ben de sana dua etmek isterim sen de söyle lütfen

Bu nasil guzel bir dusuncedir boyle:KK68:
Allah din kardeslerinize ettiginiz dualari da sizin gonlunuzdeki dualari da kabul eylesin insallah Amin

Bu mübarek aylarda diğer kardeşlerim için dua etmek istiyorum. Gönlünüzden geçen her hangi bir süreyi ve ya duayı sizin niyetinize okumak istiyorum. Gönlünüzden hangi dua, ayet ve ya süre geçiyorsa ve istiyorsanız dileğiniz belirtin, istemiyorsanız da dileğinzi belirtmeden sizi niyet ederek okur dua ederim :KK68:İNŞAALLAH dualarınızın kabulunde bir emeğim olur, dualarınız kısa zamanda HAYIRLISIYLA kabul olur:KK8:ALLAH herkesin gönlüne göre versin, HAYIRLISIYLA nasip etsin İNŞAALLAH AMİN

Rabbim tüm Dua larını kabul etsin inşallah.Gönlünde ne varsa hayırlara çevirip versin Rabbim...Benım için 1 Fetih yada 1 Yasin okur musun ? Gönlümdeki Duam için... nolur..
Ama burda tek Dua ısteyen ben değilim tabi..O yüzden okuyamazsan eğer Duha süresi yada 1 tane Nasr süresi de olur.
Yada.. Benım için gönlumdekı Duam olsun dıye sadece içinden geldiği gibi kendı sözcüklerınle Dua et Rabbime olur mu?
Hangisini gönlün isterse o şekılde Dua et .Senin yüreğin ne derse ona uy ...
Allah razı olsun.
Herkese Hayırlı Cuma lar

Canimm oncelikle hayirli cumalar ne guzell gonlun var senin ne guzel dusunmussun. Rabbim razi olsun. Allah gonul muradini versin seninde.
Canim benim adimla (zeliha) dua eder misin sure veya ayet oku demiyorum dua etsen yeter. Rabbimin izni ile tup tedavimiz var insaAllah. Rabbim hayirli saglikli evlat nasip etsin tum isteyenlere de bu aciz kulunuda. Rabbim razi olsum tekrar senden.

Bu nasil guzel bir dusuncedir boyle:KK68:
Allah din kardeslerinize ettiginiz dualari da sizin gonlunuzdeki dualari da kabul eylesin insallah Amin
Çok teşekkür ederim. ALLAH razı olsun. ALLAH herkesin gönlüne göre versin İNŞAALLAH

Rabbim tüm Dua larını kabul etsin inşallah.Gönlünde ne varsa hayırlara çevirip versin Rabbim...Benım için 1 Fetih yada 1 Yasin okur musun ? Gönlümdeki Duam için... nolur..
Ama burda tek Dua ısteyen ben değilim tabi..O yüzden okuyamazsan eğer Duha süresi yada 1 tane Nasr süresi de olur.
Yada.. Benım için gönlumdekı Duam olsun dıye sadece içinden geldiği gibi kendı sözcüklerınle Dua et Rabbime olur mu?
Hangisini gönlün isterse o şekılde Dua et .Senin yüreğin ne derse ona uy ...
Allah razı olsun.
Herkese Hayırlı Cuma lar

Çok teşekkür ederim, ALLAH razı olsun.Tabiiki senin gönlünden geçen sürelerle dua ederim:21:İNŞAALLAH gönlünden geçen herneyse HAYIRLISIYLA kabul olur,benimde kabul olmasında küçücük bile katkım olur:KK36:

Canimm oncelikle hayirli cumalar ne guzell gonlun var senin ne guzel dusunmussun. Rabbim razi olsun. Allah gonul muradini versin seninde.
Canim benim adimla (zeliha) dua eder misin sure veya ayet oku demiyorum dua etsen yeter. Rabbimin izni ile tup tedavimiz var insaAllah. Rabbim hayirli saglikli evlat nasip etsin tum isteyenlere de bu aciz kulunuda. Rabbim razi olsum tekrar senden.
İNŞALLAH senin için dua edicem. ALLAH isteyen herkese sağlıklı HAYIRlI evlatlar nasip etsin,hiçbir aileyi bebeksiz bırakmasın İNŞAALLAH. AMİN

Ne kadar düşüncelisin canım Allah razı olsun

Rica etsem eşime hayırlı bir iş kapısı için dua edermisin ismi sedat
İnşallah tez vakitte gönül rahatlığıyla çalışabileceği bir işi olur ve maddi sıkıntılarımız son bulur inşallah

_Sabiha _Sabiha canım hayırlı evlat sahibi olmam için bir Ayetel Kursi okur musun? Ben de sana İnşirah okudum. Rabbim sana ve sevdiklerine İnşirah ferahlığı nasip etsin inşallah.

Ne kadar düşüncelisin canım Allah razı olsun

Rica etsem eşime hayırlı bir iş kapısı için dua edermisin ismi sedat
İnşallah tez vakitte gönül rahatlığıyla çalışabileceği bir işi olur ve maddi sıkıntılarımız son bulur inşallah

ALLAH sizden de razı olsun. Ben eşinin İNŞAALLAH en kısa zamanda HAYIRLI bir iş bulacağına eminim. Buna gerçekten inanıyorum. Umudunuzu kaybetmeyin, içinizi ferah tutun. Dualarımdasınız:KK68:

_Sabiha _Sabiha canım hayırlı evlat sahibi olmam için bir Ayetel Kursi okur musun? Ben de sana İnşirah okudum. Rabbim sana ve sevdiklerine İnşirah ferahlığı nasip etsin inşallah.
ALLAH razı olsun, çok teşekkür ederim. Tabiikide okurum:KK60:ALLAH en kısa zamanda bebeğinizi kucağınıza almayı ve sizlere HAYIRLI evlat nasip etsin İNŞAALLAH

ALLAH sizden de razı olsun. Ben eşinin İNŞAALLAH en kısa zamanda HAYIRLI bir iş bulacağına eminim. Buna gerçekten inanıyorum. Umudunuzu kaybetmeyin, içinizi ferah tutun. Dualarımdasınız:KK68:

Amin insallah canim
İşimizi Allaha bıraktık hakkımızda hayirlisi :)

Allah senden razı olsun annem kanser hastası son evre iyileşmesi allah in mucuze göstermesi için gönlünce dua edersen çok sevinirim annem ve tüm hastalar icin

Merhaba arkadaşlar:KK36:İlk önce şunu belirtmek istiyorumki konuyu uzun bir zamandır güncel tutmama ve cevap yazmama rağmen hepinizin mesajlarını okudum ve sizler için dua ettim:KK36:Eğer dualarınızın kabulunde bir azda, azıcıkta olsa katkım olduysa ya olursa ne mutlu bana:KK68:Bu mübarek ay da konuyu sık sık güncelliyeceğim. Eğer gönlünüzden geçen her hangi dualar, süreler, ayetler ve salavatlar varsa belirtirseniz sizin için okuyacağım:KK68:ALLAH dualarınızı,oruçlarınızı ve namazlarınızı kabul buyursun ve size HAYIRLI´sıyla nasip etsin İNŞAALLAH. Hepinize HAYIRLI RAMAZANLAR diliyorum:21:

benımde sevdıgım kısıyle hayırlı sekılde barısmam için salavatı fatih okurmusun?:KK33:

X