Dua kardeşim olur musunuz?

Yasemincim çok teşekkür ederim, ALLAH senden razı olsun bende senin için dua ettim. INSALLAH ALLAH en kısa zamanda HAYIRLISIYLA anne olmayı sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip eder. AMIN

Canim senin icin 7 ayetel kursi okudum, keske elimden daha fazlasi gelseydi. Insallah hayirlara vesile olur.

Çok teşekkür ederim canım benim. Bende senin için dua ettim, INSALLAH ALLAH kurduğun yuvayı aileyi daim mutlu ve sevgi dolu eder. AMIN

ayetel kürsi , 3 ihlas 1 fatiha ile dua ettim, Allah gönlüne göre versin hayırlısıyla inşallah.
sende benim için dua eder misin?

ayetel kürsi , 3 ihlas 1 fatiha ile dua ettim, Allah gönlüne göre versin hayırlısıyla inşallah.
sende benim için dua eder misin?

Çok teşekkür ederim Tabii ki, bu konuda benim için dua eden herkese bende dua ediyorum. Siz benim dua kardeşimsiniz ALLAH razı olsun. Bende senin için dua ettim. ALLAH gönlünden ne geçiyorsa sana HAYIRLISIYLA nasip etsin İNŞALLAH. AMIN

Bende üç fatiha üç felek üç nas üç ihlas okudum.allah kabul etsin sende benim için dua et hayırlı sağlıklı bebişlerim.olsun inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…