Dua kardeşim olur musunuz?

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
694
Arkadaşlar farketmez benim için her hangi 1 duayı ya bir esmayı 1 defa bile okumanız yeterli. Bende sizin için aynısını okucam. ALLAH okuyan ve okumayan herkesten razı olsun. Okursanız çok teşekkür ederim okumazsanızda canınız sağolsun.
ALLAH hepinizin gönlüne göre versin, yar ve yardımcınız olsun İNŞALLAH. AMIN.

7 ayetel kürsi - 7 nas - 7 felak - 7 fatiha - 7 kafirun - 7 ihlas okudum canım. Allah kabul etsin

Canim senin için ayetel kursi okudum Allahim kabul etsin

Cok tesekkür ederim, ALLAH razı olsun bende senin için 7 ayetel kursi okudum. ALLAH gönlünden geçeni HAYIRLISIYLA sana nasip etsin İNŞALLAH. AMIN

7 ayetel kürsi - 7 nas - 7 felak - 7 fatiha - 7 kafirun - 7 ihlas okudum canım. Allah kabul etsin

Canım çok teşekkür ederim. Bende senin için aynılarını okudum. ALLAH dualarını kabul eylesin, o güzel gönlüne göre versin. İNŞALLAH. AMIN

Allah razi olsun canim..

Allah razı olsun canım cok tesekkurler

Senin icin ayetelkursi okudum kuzum istedginin olmasinici dua ettim sende bna okurmusun bebegim olmasi icin baskasinin duasinkabulnolurmus

1 fatiha 3 ihlas okudum...

Canım benim ya ben yıllardır bu siteye arada sırada girip bakarım, sen hep burdasın ve herkese yardımcı oluyorsun. Yardima ve duaya ihtiyacı olanlara dua eder, dua kardeşi oluyorsun. Tabii ki seni fazla tanımıyorum, fakat başkaları için bu kadar dua ediyorsun ALLAH senden binlerce kez razı olsun. Tabiiki belki sen beni hatırlamıyorsun uzun zaman önce benim gerçekten çok zor anlarımda benim için dualar etmiştin. Ben senin neden burda bulunduğunu bilmiyorum, belki öylesine burdasın belki de bir sebebin var, farketmez ALLAH her ne sıkıntın varsa hepsini gidersin, seni hiç bir zaman zor durumda bırakmasın. INŞALLAH . AMIN. ALLAH bu mübarek cuma günün de bu mübarek Mevlid Kandil gecesinde dualarını kabul buyursun ve sana nasip etsin

Senin icin ayetelkursi okudum kuzum istedginin olmasinici dua ettim sende bna okurmusun bebegim olmasi icin baskasinin duasinkabulnolurmus

Canım bende senin için 7 ayetel kursi okudum. ALLAH senden razı olsun. Ben çocuk hasreti çeken insanları duyduğum zaman çok üzülüyorum. ALLAH çocuk hasreti çeken ve çocuk isteyen tüm herkese sana da onlarla beraber bebek sahibi olmayı ve sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucağına almayı nasip etsin, bu mübarek gecede duanı kabul buyursun İNŞALLAH AMIN

3 Fatiha süresi 1 Ayatel Kürsi okudum senin için

Çok teşekkür ederim canım, bende senin için okudum. ALLAH razı olsun, gönlüne göre versin bu mübarek gece de dualarını kabul buyursun ve sana nasip etsin İNŞALLAH AMIN

Amin canım...güzel dileklerin için teşekkür ederim...Rabbim kimseyi darda koymasın.....dua isteyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum...çünkü moral vermekte çok önemli insan yanlız olmadığını bilince mutlu oluyor...sorunların üstesinden daha rahat geliyor....

Ayetel Kürsi, nas, felak ve fatiha ve 3 ihlas okudum senin için, Allahım kabul etsin dualarını, ben de eşimle birbirimizi hep çok sevip çok iyi anlayabilmemiz, Allah rızası dogrultusunda hayırlı bir ömür ve hayırlı, sağlıklı evlatlar için dua istiyorum

Rabbim sabiha kulunun her ne sikintisi varsa gider ona her islerinde kolayliklar ver. Hayirsizi hayra ceviren rabbim duasini hayirlisiyla ona yasat amin. Ayetel kursi okudum.

kizlar benim duam rabbimden hayirli imanli saglikli evlat istiyorum. Bir bucuk yillik evliyim hicbir sorun olamasina ragmen hamile kalamadim. Lutfen bu msjimi goren den dua istiyorum ismim yasemin allah hepinizden razi olsun

7 Ayetel Kürsi, 7 nas, 7felak ve7 fatiha ve 7 ihlas okudum. Rabbim kabul etsin inşallah

Aynen, kabul eder etmez bu ALLAH'a kalmış bir şey, fakat insanın zor anlarında birilerinden yardım alması ve birinin dert arkadaşı olup beraber dua etmesi gerçekten zor anlarda en büyük tesellidir. ALLAH o güzel gönlüne göre versin İNŞALLAH AMIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…