Dua istiyorum

ADAY

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
1.565
295
Merhabalar anksiyete rahatsızlığım var çok kötü durumdayım içimdem burdan dua istemek geldi ne olur bana dua edin Rabbim kalıcı şifamı versin Rabbim bütün sıkıntılarınızı gidersin Rabbim Ramazandan şifamı bulmuş çıkmayı nasip etsinetsin inanın yüreğim çok darlanıyo

Rabbim ya şafi ismiyle şifa versin tüm sıkıntı dert hastaliklarini alsın 💞 kendin için bu gece bolca Ya şafi oku ve salavat çek , sayısız oku bolca oku 💞

Merhabalar anksiyete rahatsızlığım var çok kötü durumdayım içimdem burdan dua istemek geldi ne olur bana dua edin Rabbim kalıcı şifamı versin Rabbim bütün sıkıntılarınızı gidersin Rabbim Ramazandan şifamı bulmuş çıkmayı nasip etsinetsin inanın yüreğim çok darlanıyo
Rabbim bu mübarek günde sıkıntılarını gidersin, iç ferahlığı versin ve tez zamanda şifanı versin inşallah

Rabbim bu mübarek gecede Şafi ismiyle şifa versin inşallah sıkıntılarınız hemen geçsin🙏🙏🙏

Rabbim ne sıkıntınız varsa gidersin. İçinize ferahlık versin inşallah🤲🤗

Senin için 100 Ya Şafi okuyorum Allah tez zamanda şifalar versin gönlünü feraha selamete cıkarsın inşallah kardeşim

Bol bol kelimeyi Tevhid oku
Estağfurullah çek
Ya Şafi ya Nafi Ya Muhyi Ya Selam oku
Hz yunus un duasını oku
Şifa olsun inşallah

Senin için 100 Ya Şafi okuyorum Allah tez zamanda şifalar versin gönlünü feraha selamete cıkarsın inşallah kardeşim

Bol bol kelimeyi Tevhid oku
Estağfurullah çek
Ya Şafi ya Nafi Ya Muhyi Ya Selam oku
Hz yunus un duasını oku
Şifa olsun inşallah
Amin inşallah Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepinizin sıkıntısını gidersin

Tüm darda olanlarin tüm acisi olanlarin Rabbim yardimcisi olsun. Senin ve bizlerinde canim

İnşirah suresi de çok rahatlatıyor. Rabbim yüreğinizi ferahlatsın tez vakitte sağlık dilerim size...

Allah razı olsun Rabbim acil şifamı versin uyuyamadım hiç gece

Allah her kimin ne derdi varsa alsın götürsün inşallah. Size de şifa, iç huzuru versin inşallah. 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌺💕

X