Dua istiyorum kizlar 🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏

32. Haftada dogum yapan tanidiklarim var. Cocuklar kuvozde kaldi. Ve su an gayet saglikli bebisler. Icinizi ferah tutun. Allah yardimciniz olsun, bebisinizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.

Allah acil şifalar versin.
Umarım hersey güzel olur sağlıkla büyütürsünüz.

Ben yaptım 20 Ekim de bu yıl, 33+4 te, kaldı ki benim aniden oldu, hiç ciğer geliştirici fln da olmadım, 20 gün küvezde kaldı, emme yutma refleksi gelişimi için, hergün yarım saat görüşüm vardı, sonra emmeye başlayınca beslenme saatlerine girdim birkaç gün, doktor izin verince kucağına falan verip kanguru bakımı yaptırıyorlar yani, çok şükür her şey yolunda benim, 4.5 aylık olduk, tabi doktorlara göre 3 aylık düzeltilmiş yaşı baz alıyorlar, bol bol süt sağ bu süreçte, benim ilk günler gelmedi ama şükür anne sütüyle besleniyor tek, aklına takılan birşey varsa sorabilirsin, korkma geçecek demeye geldim sana, Alllah tez zamanda sağlıkla kavuştursun

Rabbım saglıkla kucagınıza alıp evınıze gıtmeyı nasıp etsın.

Tez zamanda kavurşursunuz inş. Üzülmeyin. Bi akrabamız 5 aylık doğum yaptı çocuğu şimdi yerinde durmuyor. :)

Allah yardımcınız olsun. İkinize de acil şifalar dilerim, umarım en kısa zamanda bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Geçmiş olsun canım bende erken doğum yaptım 34 te. Oğlum bir hafta kaldı küvözde. Kendini çok ağlayıp üzme bol bol süt sağ bebişine dinlen toparlan onun için. Biraz zor geçiyor zaman ama geçiyor belki bir hafta bile kalmaz. İçini ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…