Dua istiyorum kizlar 🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏

Mavi mavi1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2017
344
141
36
Munecim.konumu taaimayin ne olur bi sure. Kizlar 33+4 te dogum.yaptim.dun acil sezeryana alindim. Yarin cikacakmisim ben ama bebegim hala kuvezde ne kadar kalacagi da belli degil. Daha hic kucagima alip koklayamadim bile. Solunum sikintisi varmis . Iki hafta once eeken dogum riskimden dolayi ciger gelistirici yapmışlardı progestanlar kasilma onleyiciler ise yaramadi daha fazla kalmadi icerde bebegim. Sorum.su ki basina gelen var mi bu surec nasil ilerliyo. Asiri mutsuzum iki kez gordum.sadece ve minicik daha bebegim. Bide dua eder misiniz rica etsem

Geçmiş olsun, merak etmeyin. İnşallah yakında yanınıza verirler, görme hakkınız var, ayağa kalkıp yürütme, gaz çıkarma vs derken gidip kendiniz görürsünüz. Bu arada süt sağma vs başlamanızı öneririm. Hemşirelerden destek alın, meme ucuna dikkat edin. Pompa ile meme başı çatlağı olabilir mutlaka krem isteyin, meme bakımını sorun anlatsınlar.

Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun.kardesim de sizin haftanızda doğurmuştu ona da ciger geliştirici vurup ertesi gun doğuma almışlardı. bebek 1 hafta kuvozde kaldi.insallah siz de en kisa zamanda kavuşursunuz bebeğinize .sıkınti yapmayın yeter.

Rabbim şifa versin inşallah,dilerim bebeğiniz en kısa sürede sağlığına kavuşur ve kucağınıza alıp doya doya öpüp koklarsınız. Rabbim yardımcınız olsun

Allah şifa versin dua et sende birsey olmaz... Biran önce iyileşşin

Bebeğim Yok canım ama amcamın 6 aylıksanırım 26.haftaydı ikizleri oldu solunum sıkıntıları vardı ikisininde hiç bişey olmadı bu sene üniversiteden mezun olacaklar kısmetse boylu poslu oğlumuz çok güzelde bi kızımız var

Gecmis olsun merak etmemeyin bu gunler gecicek cocugunuzu kucaginiza alicaksiniz sakın uzulmeyin sutunuz etkilenmesin unutmayin ki bu gunler gecicek benim basima gelmedi ama cok yakinimin basina geldi. 1 bucuk ay kaldi ikiz di bizimkiler annesi sutunu sagdi devamli gonderdi bebekler kaka yapti diye sulalecek bayram ettik simdi ikisi tosuncuk yerlerinde durmuyorlar uzulmeyin gecicek sutunuzu ne kadar icerse o kadar cabuk toparlar sutunuz icin bol su icin ve ne olursunuz üzülmeyin gecicek bunlar

Geçecek evinize gelecek

Canınızı sıkmayın sütünüz kesilmesin

Arkadaşın kızı 24 haftalık doğmuş

Şimdi lisede okulun en uzunu

Sizinki 33

Çoğu ikiz öyle doğuyor hiç çanınızı sıkmayın

Rabbim şifa versin en kısa zamanda kucağınıza alıp evinize dönmeyi nasip etsin rabbim

Gözünüz aydın , Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah yavrunuzu. Ben de hamileliğimde preeklampsi yaşadım erken doğum riskim vardı ve ciğer geliştirici iğne yapmışlardı. Zar zor dayandık 36. Haftayı gördük çok şükür. Ciğer geliştirici iğnenin çok katkısı oluyor oğlum kuvözde kalmamıştı. Umarım sizin bebeğiniz de çabucak çıkar. Hiç sıkmayın canınızı.

Sizinkinin haftası gayet iyi zaten iğnede vurulmuş yakin zamanda toparlanıp çıkar inşallah. Benim kızım 35+1 de doğdu banada igne yapmışlardı çok sukur hic kuveze girmedi, o iğneler çok ise yarıyor. Birde eşimin kuzeninin çocuğu 25.hafta da doğdu bi kac ay kuvezde kalıp evine geldi, şuan 3.5 yaşında sağlıklı gayet. Siz olumlu düşünün ve bol bol dua edin inşallah yakında kavuşursunuz

33 haft bebek icin cokda erken bir donem degil bir kac haftalik erken dogmus yapmissiniz.Cok cabuk toparlar merak etmeyin,tahminen en fazla birle iki hafta arasi kuvezde tutulur.Bu sure icerisinde sizde bol bol sut sagin derim.Sutunuz bebeginizin gelisimini cok desteklicektir.Morelinizi yuksek tutun bu gunler de gecicek elbet.

Ben de yakın zamanda 33 1 de dogum yaptım korkmayın. Kuvozde emin ellerdeler. Siz ona şu an onlardan daha iyi bakamazsiniz. Sık sık gidip ziyaret edin benim günün 8 9 saati hastanede geçiyordu. Daha fazla da gecirirdim ama evde de bir evladım var. Bu kadarına yetebildim. Emzirmeyi deneyin hemsireler sizi zaten yönlendirir. Ellerinizi sık sık yıkayın. Altını değiştirin. Kokunuzu alsın. Biz 1 ay kaldık kuvozde. Sonra çeşitli kontrolleri olacak. Premature annesi olmak biraz zor ama Rabbim yardimcimiz olsun

Gecmis olsun. 34 haftada muhtemelen gelisimini tamamlamistir. Sadece solunum sıkıntısı icin birkac hafta kuvozde kalir. Siz bu sirada sut sagin, cikar cikmaz da hemen emzirin

Benimkiler 34+3 de doğdu.. şimdi 3 yaşındalar elhamdülillah..biraz sağlık problemi yaşadılar ama erken doğum nedeniyle değil.. solunum sıkıntısı vardı birinde.

Rabbim şifa versin..

Yeğenim 32. Hafta sonunda doğdu, 18 gün küvezde kaldı. Maşallah şimdi fırtına gibi çok geçmiş olsun, bebeğinizi en kısa zamanda sağlıkla evinize götürürsünüz inşallah... ömrü uzun ve bereketli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…