Dua etmek

Bluedew

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
2.111
2.180
selam herkese
Yine kötü oldugum bi gündeyim. Bi duam var ısrarla devam ettiğim; esasen Rabbime sonsuz inanıyorum. Ama bazen tüm kapılar yuzume kapanıyor. Can'ım sıkılıyor kimsem yok derdime ortak... Rabbimden istiyorum iste. Ol desin olsun diye bekliyorum. Sabırla ve namazla isteyin diyor bi ayette. Ama işte bazen sabretmek beklemek tüm engeller önündeyken umut etmek öyle zor ki... Rabbim ne olur ac engellerimi. Rabbim ne olur ol de duama...tez vakitte duamı yasamayı nasip et Allahım . Öyle cok istiyorum ki; herkesi bi yere toplayıp dua edin diye yalvarasım geliyor. Siz de Amin deyin olur mu? Amin Amin tüm dualarımıza sonsuz Amin...

amin amin amin..
dua insnaı ALLAH yakınlaştırır. rabbim sesini duymak istemiş.
bende dua edicem sana inşallah

Bluedew Senin için 21 İhlas, 21 İnşirah, 21 Hz.Yunus duası, 21 Salavat-ı Fatih, 21 Salati Tefriciye ve 21 Salati Mecule okudum. ALLAH gönlüne göre versin ve kapılarını HAYIRLISIYLA kısa bir zaman da yüzüne açsın İNŞAALLAH AMİN

Bu duaya öyle cok ihtiyacım vardı ki Allah sonsuz kez razı olsun Allah gönlünüzün muradını versin insallah amin

Canım benim Rabbim dualarını kabul etsin inşallah. Ben de senin durumundayım çok çok iyi anlıyorum seni. Öyle bi iç sıkıntım var ki, yerlere göklere sığamıyorum. Namazı bırakmıştım bi süredir. Tekrar başladım. İçimi ferahlattığını hissediyorum.

Allah herkesin duasını kabul etsin, kiöseyi dermansız bırakmasın inşallah.

Amin cümlemizin duasına Amin. Rabbim feraha cıkarsın insallah

Sen duandan vazgeçme şevkle aşkla istemeye devam et Allahım sesini duyuyordur bir bildiği vardır elbet

Güzel güzel açıklaya açıklaya etmeye devam et duanı senin icin hayırlısı ise zaten bir yerlerden gelip bulur o seni sen rabbine teslim et kendini

Bir yerde okumuştum kul dua edince eğer Allahın sevdiği kullarından ise , melekler sorarmıs Allahım isteğini yerine getirelim mi diye O da hemen yapmayayın bu kulumun sesi dua edişi çok hoşuma gider biraz daha etsin sesini duyayım dermiş
Belki sende öylesindir...

Su an cok zor Bi dönemdeyim. Mesajınız bana mı üsttekine mi bilmiyorum ama Rabbim artık beni kurtarsın insallah sagolun siz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…