Dua edin nolur

allahım yardımcısı olsun ,trafik kazası yaşayan biri olarak o kötü günlerim aklıma geldi,içim burkuldu,rabbim tekrar yaşatmasın,okumuş olduğumuz duaları kabul etsin inş.
iyi haberlerine çok sevindim ,sevgiler...

Geçmiş olsun betüş. Allah sevenlerine bağışlamış. Allah beterlerinden saklasın inşallah. Sevgilerimle a.s.

abetüş cüm geçmiş olsun canım.en kısa zamanda sağlığına kavuşmanı diliyorum.dualarımız seninle :Saruboceq: a.s.

betus senı tanımıyorum amaıyı olduguna sevındım cok gecmıs olsun canım.allah bırdaha yasatmasına.s.

canım arkadaşlarım tanıdığım yada tanımadığım mesajların hepsini okudum şimdi inanın göz yaşlarımı tutamıyorum ben burda hep başkalarının acısını paylaşmıştım şimdi bana yazılanları okuyorum hepinizi çok seviyorum inanın tek tek isimlerinizi yazmak isterdim ama yazamıyorum her birinize ayrı ayrı teşekkür edrim çok şükür iyiyim sadece baş ağrısı kaldı sabahtan açıklamamı takıma yapmıştım tekrar yazamıcam kusura bakmayın o yüzden kopyalıyorum hepinizi çok seviyorum haklarınızı helal edin sizleri üzdüm dualarınız için teşekkürler tüm dualarımda sizler için bu kk nasıl bişey ya bana öle çok dost kazandırdıki acımı sevincimi burda dostlarımla paylaşıyorum hepinzi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…