Dua edin nolur

allahım yardımcısı olsun ,trafik kazası yaşayan biri olarak o kötü günlerim aklıma geldi,içim burkuldu,rabbim tekrar yaşatmasın,okumuş olduğumuz duaları kabul etsin inş.
iyi haberlerine çok sevindim ,sevgiler...

Geçmiş olsun betüş. Allah sevenlerine bağışlamış. Allah beterlerinden saklasın inşallah. Sevgilerimle a.s.

abetüş cüm geçmiş olsun canım.en kısa zamanda sağlığına kavuşmanı diliyorum.dualarımız seninle :Saruboceq: a.s.

betus senı tanımıyorum amaıyı olduguna sevındım cok gecmıs olsun canım.allah bırdaha yasatmasına.s.

canım arkadaşlarım tanıdığım yada tanımadığım mesajların hepsini okudum şimdi inanın göz yaşlarımı tutamıyorum ben burda hep başkalarının acısını paylaşmıştım şimdi bana yazılanları okuyorum hepinizi çok seviyorum inanın tek tek isimlerinizi yazmak isterdim ama yazamıyorum her birinize ayrı ayrı teşekkür edrim çok şükür iyiyim sadece baş ağrısı kaldı sabahtan açıklamamı takıma yapmıştım tekrar yazamıcam kusura bakmayın o yüzden kopyalıyorum hepinizi çok seviyorum haklarınızı helal edin sizleri üzdüm dualarınız için teşekkürler tüm dualarımda sizler için bu kk nasıl bişey ya bana öle çok dost kazandırdıki acımı sevincimi burda dostlarımla paylaşıyorum hepinzi öpüyorum
Günaydın arkadaşlar yazdıklarınızı tam okuyamadım birazdan okuyacam , kalkar kalkmaz ilk işim bilgisayarı açmak oldu. Haberin buraya kadar ulaştığını bilmiyordum bu kadar üzeceğimi bilseydim bi şekilde arkadaşlara ulaşırdım. Ama haberiniz olduğundan benimde ertesi sabah haberim oldu. 1 haftadır uyku problemim vardı Çarşamba gecesi yine yatakta döndüm durdum dayanamadım gece 2 de kalktım sakinleştirici biraz uyutan ilaç aldım sabah çok zor kalktım imza atmam gerektiği için patroniçem geldi aldı evden işyerine gittik evraklarımı alıp muhasebeci kızla çıktık çok uykum vardı kızda biraz acemi olduğu için kullanmak istemedi ben kullandım. Biraz refklekslerimi kontrol etmekte zorlandım normalde hızlı giderim gayet yavaş ve sakindim. Uyumakla uyumamak arasında tam hatırlamıyorum kaza yapılmıcak düz ve boş yolda son anda topladım büyük bi kazayı atlattık. Ben sürekli arazi şantiye şubeler dolaştığım için pek emniyet kemeri kullanmam sürekli tak çıkar çok zor geldiği için arabada çalışır çalışmaz sürekli ikaz için ötüyor bende ötmemesi için her zaman yaptığım gibi binmeden önce kemeri koltuğun arkasından dolandırıp takarım kemerim takılı olsa hiç bi sorun olmucaktı. Kemer olmadığı için sol taraf kafamı ve kulağımı çarpmışım biraz kanam olmuş yandaki kız çığlık atıyordu duydum ben daha öncede atlattığım için gayet sakindim yani onun sesini duyunca onda bişey olmaması sevindirdi. Apar topar hastaneye kaldırmışlar kız orda kalmış onu başka yere götürmüşler kanama olunca beyin kanaması cümlesini duymuş sadece araçtan laptop çantalar ve telefonlar onda kaldığı için o şokta maalesef ailem işyerindekiler aynı sizin gibi acı bi şekilde haberi olmuş. Bense hiç birinden habersizim. Üstelik ayrı hastaneler olduğu için ordan oraya taşınmışlar. Tam bu sırada kaç gündür görüşmemiştik ard arda julietim ve hayalgözlümün arayacağı tutmuş olay sizlere yansımış. O akşam beyin kanaması şüphesiyle müşahade altında tutuldum sabah serserinin eşime ulaşmasıyla sizden haberim oldu. ınanın buraya ulaşmasını sizleri üzmeyi istemezdim. Tamamen istem dışı oldu. Daha 2 gün öncesinde Pazar günü telefonlarıma düşen acı mesajlarla takımdan şirinim ve julietimin bebeğini kaybetmesine çok üzülmüştük ve yine aynı şekilde ben takıma yazmıştım denizliden istanbulu arayıp daha sonra bursaya haber verip acımızı paylaşmıştık. Ve bu dostluğu dile getirp demek başıma bişey gelse burada benim dostlarım var demiştim. Galiba şom ağzımı açmışım. Ama inanın sizleri bukadar üzmek istemezdim. Bilseydim bi şekilde haber verirdim. Acısıyla tatlısıylada ilk alola yı takip etmiştim her gün ağlayarak merakla ve dua ederdim veya başkalarına başlatılan dua dileklerine katılırdım göz yaşlarıyla okurdum. Şimdi ise benim için yazılanları gözyaşlarıyla okudum.Hepinizin ismini teker teker yazmak isterdim ama sayfalar yetmez ama herkese tüm kk ya dilekleriniz dualarınız için teşekkür ederim. Hepiniz Haklarınızı helal edin herkesi çok seviyorum. Sanırım ben takımdan bu yüzden mezun olamıyorum. Bugün Cuma olduğunu unutmadım kaptanım 2 gündür bişey yemediğim için 58.7 olmuşum. Ara ara girip bakarım pazartesiye kadar evdeyim kusura bakmayın şimdilik bukadar zaten çok uzun oldu. Biraz dinlenicem çok başım ağrıyor gayet iyiyim birde baş ağrım geçse hiç bi sorun kalmıcak hepinizi öpüyorum

X