Dua edin nolur

serseri

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
1.929
10
44
arkadaşlar ellerimin titremesinden yazamıyorum şu an siteden arkadaşımız abetüş kaza geçirmiş ve yoğun bakımda şu an ..nolur dua edin yollayın yasin okuyun lütfen ben adetliyim sadece dua edebiliyorum hiç bi şey okuyamam ama belki içimizden başkaları okuyup dua edebilir ..Lütfen eirgemeyin dualarınızı yardım edin nolursenağlama

tanımıyorum ama dua edicem allah evladına ailesine bağışlasın ..
çok ama çok üzüldüm..

çok geçmiş olsun
çok üzüldüm
umarım düzelir hemen
Rabbim acil şifalar versin

Ah canım çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşir çok üzüldüm.Allah sevdiklerine bağışlasın dua edecem inşallah çabucak ayaklanır, iyileşir.Tekrar geçmiş olsun canım:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşımıza çok geçmiş olsun dualarımız onunla Allah sevdiklerine bağışlasın .

petüşüm nolur iyi oll :çok üzgünüm:
bütün dularımız seninle :Saruboceq:
rabbim seni eşine cocuğuna bağıslasın
lütfen iyi ol :çok üzgünüm:

kızlar nolurr dualrınızı esirgemeyin :çok üzgünüm:

şimdi haberim oldu msnden ayşenin iletisini gördüm şok oldum çok geçmiş olsun haber alan yazsın arkadaşlar..

arkadaşlar ellerimin titremesinden yazamıyorum şu an siteden arkadaşımız abetüş kaza geçirmiş ve yoğun bakımda şu an ..nolur dua edin yollayın yasin okuyun lütfen ben adetliyim sadece dua edebiliyorum hiç bi şey okuyamam ama belki içimizden başkaları okuyup dua edebilir ..Lütfen eirgemeyin dualarınızı yardım edin nolursenağlama

allah yardımcısı olsun sevdiklerine bagışlasın..

Rabbim yardımcısı olsun inşallah
dualarımız kabul olsun ve yuvasına sağsalim dönsün inşallah

of off hala betüşten bi haber yok yaaa dimii Allahım ne olur iyileşsin neolur

ben şimdi serseriyle görüştüm aramış ama doktor beklemeniz gerek demiş... onunda bilgisi yok herkes bekliyor...

İNŞALLAH İYİ HABERLERİNİ KISA ZAMANDA ALIRIZ

KK YI AÇTIM ŞİMDİ ŞOK OLDUM:1shok:

ALLAHIM NE OLUR ARKADAŞIMIZIN İYİ OLMASI İÇİN YARDIM ET:Saruboceq:
ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM BETÜŞ

X