Dua edin lütfen :(

Kızcağız amcasına dua istemiş tartışmak için açmamış bu konuyu ne gerek var can sıkıntısına zaten üzgün. Can'ım Allah şifacısı olsun. Rabbim çektirmesin iyi olacaksa da bir an önce iyi olsun inşallah. Sıkma canını benim de babam akciğer kanseri lenflere sıçramış Almanya'da tedavi görüyor. Her şey Allahtan biz ne desek boş. Dua edip umut bağlamaktan başka şansımız yok. Allah senin de yardımcın olsun...

Rica ederim canım. Benim amcam da kanserdi anneannem de..
Ölüm acısını ve hastalığı sınıflandırmak gereksiz.
Allah bütün hastalara yardım etsin inşallah
Benim de dedem 2 halam yen gemi kaybettim ve suan anda amcam yakalandı Allah bu halde olanlara yardim etsin kaybına çok üzüldüm

Sağol canim babanda en yakin zaman da sağlığına kavusur inşallah

Allah
Allah çektirmesin

En azından sıcak hasta yatağında, acısını dindirmesi için morfinle uyuyor.

Bombada paramparça olanlara ne demeli
Allah hiç bir K ullunu darda bırakmasın .Allah üzerlerine bomba yaganlarida unutmasın onlarda dua edelim

Rabbim anneciğimede amcanızada zorda olan tüm hastalara şafi adıyla şifa versin inşallah. Çok zor gerçekten. Yaşamayan anlayamaz ama ben iyi bilirim bu acıyı. Rabbim yakınlarınada sabır versin inşallahh

Allah şifa versin canım üzüldüm ailemde hasta sevdiklerim var seni çok iyi anlıyorum.
Rabbim gönlüne ferahlık versin.

Rabbim anneciğimede amcanızada zorda olan tüm hastalara şafi adıyla şifa versin inşallah. Çok zor gerçekten. Yaşamayan anlayamaz ama ben iyi bilirim bu acıyı. Rabbim yakınlarınada sabır versin inşallahh
Rabbim bütün hastalar şifa versin çok sağol.

100 Ya Şafi,100 Ya Allah okudum sizin için.Rabbim hayırlı şifalar versin,ailenizin ve sizin sıkıntılarınızın tez vakitte bitmesini feraha ulaşmanızı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…