Dua eder misiniz?

melisece123

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2016
570
408
Sevgili hanımlar,ablalar,kardeşlerim bir sıkıntım var benim boyum uzasın çok istiyorum dünyevi bir istek ve içimdeki sıkıntıları rabbim alsın istiyorum mümin bi kimsenin mümin bi kimseye edeceği dua hemen kabul olurmuş Allahın izniyle bir dua eder misiniz allah rızası için çok vaktinizi almaz nolur..rica ediyorum

Rabbim gönlüne inşirah versin öncelikle.Dünyevi istek dahi olsa Rabbim dua edin icabet edeyim buyuruyor.İnşallah gönlünüzdeki hayırlı dilekler kabul olur.Ancak yinede çok takmayın boyunuzu kaç cm'siniz bu arada

Lütfen arkadaşlar biliyorum binbir türlü dert var ama rabbim bana şifa versin boyum uzasın sıkıntılarımı gidersin istiyorum bu kardeşinize dua edin

söylemesem çok kötüyüm bu konudan muzdaribim gerçekten

Yok tamam söyleme sadece kafana takmaman gerektiğini dile getirmek için sordum.İnşallah duan kabul olur Rabbime el açtıktan sonra hayırlısıyla geri çevirmez Kulumun duasını geri çevirmekten haya ederim buyuruyor.Rabbim daha büyük dert vermesin senin için verilen bu imtihanı göğüslersen Allahım mükafatsız bırakmaz :)

İnşallah sizlerden de rica ediyorum işte bir umut müminin mümine duası kabul olurmuş ya Rabbim sizinde gönlünüze göre versin dua edicem size de :)

Amiiin inşallah Allah razi olsun.Müslümana yeis yakışmaz.Yagmur yagıyor istanbulda an itibariyle dua ettim sna :)

melisece123 canım sana çok güçlü bir zikir önereceğim. Pazartesi günleri sabah veya ikindi sonrası (istersen hem sabah hem ikindi sonrası yap) 336 defa Ya Musavvir diyeceksin. Ya Musavvir, Rabbimizin 99 isminden biri ve "herşeye biçim ve özellik veren" demek. Dış görünüşün güzel olması için okunan bir zikir. Şimdi senin için okurdum ama gün ve saati uygun olmadığı için okuyamadım.

Çoook teşekkür ederim sizde uygun bi zamanda aklınıza gelirsem inşallah çekerseniz mutlu olurum dualarım sizinle :)

3 îhlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,,allah katında hicbirsey zor degil yasin kucukse baskette yap canim Boy uzamasi icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…