Dua eder misiniz?

Karsima iyi biri cikmasi icin dua eder misniz? Kismetim kapali gibi hissediyorum. Beni isteyen olmuyor
Olur yaklaş bide Şabanın çirkin kıza üflediği gibi üfüreyim istersen tam kısmet açılsın
Ulan dua bölümüne ne yazdım ben

Ben ilaca doktora karsiymisim gibi konusuyorsunuz. Orada dua etmesine gerek yok diyor iyi okuyun
Dua ediyorum Allah karşına istediğin gibi birini çıkarsın görümce kaynana kayınbaba hısım akraba olmayan çöpsüz üzüm iyi dürüst insan çıkarsın Amin Amin Amin

Ha bide değişiklik yapıp doktora gitmeyi dene faydası olacaktır

Şahsen bekar kardeslerim her zaman duamdadır. Rabbim sizede isteyen herkesede iki cihanda mutlu olabilecegi bir eş mutlu huzurlu bir yuva kurmak ve Salih saliha evlatlar nasip etsin inşallah. Zaman Zaman aynı konuları actıgını goruyorum Rainyy, bu konuda tavsiyem acele etmeden sabırla dua ederek bekle vakti zamanı gelmeden çiçek bile acmıyor. Bir vakti olduguna ve dogru zamanda o kişiyle karsılasacagına inan. Acele etmek seni yanlısa surukler. Akısına bırak pozitif ol ki pozitif insanları hayatına cek

Tesekkur ederimm :)

Rainny buraya dua amaclı bu kaçıncı konunun evet acabilirsin fakat hep aynı konu biri olsun biri çıksın
Sadece burda değil Bdv orayada açıyorsun
Sana tavsiyem
Sürekli bu moddan çok sürekli biri olsun durumunu bırak
Olucaksa zaten o seni bulucak
Çok konularına yorum yaptım
Bana baktı sosyal medyadan şunu yaptı seviyor mu hoşlanıyor mu
Sürekli birilerinin davranışlarına anlam yükleme
Normal hayatına devam et

Dua edin biri çıksın hele ki hiç deme bur jere bu duan yanlış
Eksik dua etmeyin diyor yaradan
Buri çıkar karşına burnumdan gelir hayatını zehir eder
Hayırlı iyi insan ALLAH korkusu olan biri çıksın diye dua et
Ayrıca sen ne kadar çabalarsan çabala ALLAH'ın yazdığı bir kader var sen onu yaşıyacaksın
Allah hakkında evlilik yazmışsa o olur
ALLAH'ın dediği olur
Senin benim dediğim değil
Sen güzel dualarına devam et hayırlısını iste
Rabbim dualari kabul eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…