Dua eder misiniz lütfen

Hangi duayi okumami önerirsiniz bi yerde okumustum bir hastanin ihlas suresiyle iylestigini
Canim Kurani Kerim` deki her bir harf bile sifadir. Sifa niyetiyle okursaniz Allah`in izniyle kabul olur. Okuyabilirsiniz.

Sifa ayetleri var onlari da okuyabilirsiniz.

Allah`in “YA ŞAFi” ismini cekebilirsiniz zikir olarak.

Yuce Rabbim babaniza ve butun hastalara tez vakitte YA SAFi isminin tecellisiyle sifa versin insallah..

100 tane Allah rizasi ve babaniza sifa niyetiyle okuyacam insallah.

Insallah tez zamanda bu hastaliktan kurtulu babaniz. Allah size guc kuvvet versin bu zorlu imtihanda.

Her gün suya 41 Fatiha okuyun ve içirin şifa niyetine çok iyidir

Canim Kurani Kerim` deki her bir harf bile sifadir. Sifa niyetiyle okursaniz Allah`in izniyle kabul olur. Okuyabilirsiniz.

Sifa ayetleri var onlari da okuyabilirsiniz.

Allah`in “YA ŞAFi” ismini cekebilirsiniz zikir olarak.

Yuce Rabbim babaniza ve butun hastalara tez vakitte YA SAFi isminin tecellisiyle

100 tane Allah rizasi ve babaniza sifa niyetiyle okuyacam insallah.

Insallah tez zamanda bu hastaliktan kurtulu babaniz. Allah size guc kuvvet versin bu zorlu imtihanda.
YA ŞAFİ esmasini sık sık cekiyorum 🤲
Fatiha süresini deniycem

Babamı yöremizde ünlü bir doktor olan göğüs hastalıkları uzmanına götürdük
Babam ve annem içerden çıktı
Doktor beni kardeşlerimi karşısına aldı
Dediki
Babama da akciğer kanseri teşhisi koyduk göğüs hastalıkları uzmanı olarak biz babamı 10 ay yaşatabildik
BEnim size tavsiyem bu zamanların kıymetini bilin onun son zamanlarını kaliteli geçirmesini sağlayın
Ve herşeye hazırlıklı olun
O zaman o doktordan nefret etmiştim
Lanet etmiştim
Babanız kaçıncı evre bilmiyorum ama
Size tavsiyem gerçekçi olun işin en iyi uzmanlarıyla çalışın
Umudunuzu yitirmeyin ama kendinizi de kandırıp yıpratmayın
Umut tacirleri etrafınızda çok olacak bu dönem
Tüm kalbimle şifa dilerim babacığına

Kücük hücreli daha ogrenmedik kacinci evrede oldugunu onkolog radyoterapi onerdi daha sonrasindan akilli ilaclarla devam etmesi gerektigini soyledi yarina yatisi var

Kaçıncı evre büyük hücreli mi

Babamı yöremizde ünlü bir doktor olan göğüs hastalıkları uzmanına götürdük
Babam ve annem içerden çıktı
Doktor beni kardeşlerimi karşısına aldı
Dediki
Babama da akciğer kanseri teşhisi koyduk göğüs hastalıkları uzmanı olarak biz babamı 10 ay yaşatabildik
BEnim size tavsiyem bu zamanların kıymetini bilin onun son zamanlarını kaliteli geçirmesini sağlayın
Ve herşeye hazırlıklı olun
O zaman o doktordan nefret etmiştim
Lanet etmiştim
Babanız kaçıncı evre bilmiyorum ama
Size tavsiyem gerçekçi olun işin en iyi uzmanlarıyla çalışın
Umudunuzu yitirmeyin ama kendinizi de kandırıp yıpratmayın
Umut tacirleri etrafınızda çok olacak bu dönem
Tüm kalbimle şifa dilerim babacığına
Ķ

Dediginiz gibi bize gogus hastaliklari dr dedigi laflar kulağimdan gitmiyor elimizden geldigince iyi dr goturmeye calisiyoruz babam bide kalp damarlari tikali pek evden cikmiyor onu gorunce dayanamayip agladigim icin yanina bile yaklasamiyorum evine gitmek istemiyorum uzuluyorum çok zor bi durum kaybetmekten cok korkuyorum😭

Ķ

Dediginiz gibi bize gogus hastaliklari dr dedigi laflar kulağimdan gitmiyor elimizden geldigince iyi dr goturmeye calisiyoruz babam bide kalp damarlari tikali pek evden cikmiyor onu gorunce dayanamayip agladigim icin yanina bile yaklasamiyorum evine gitmek istemiyorum uzuluyorum çok zor bi durum kaybetmekten cok korkuyorum😭
Baban umarım iğleşir canım
Umudunu kaybetme ama
Bence babanı her fırsatta görmeye git
Öp kokla onunla sohbet et
Ağlamaktan korkma lütfen
Birimiz birimizi mutlak gömecek 😔😔😔

Baban umarım iğleşir canım
Umudunu kaybetme ama
Bence babanı her fırsatta görmeye git
Öp kokla onunla sohbet et
Ağlamaktan korkma lütfen
Birimiz birimizi mutlak gömecek 😔😔😔
Tesekkur ederim canim Allah büyuktur ona güvenip sığınmaktan baska caremiz yok dua ediyoruz bi alisma sürem gecince az bi babamin agrilarida azalirsa daha sık sık gorusucez insallh

X