Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

arkadaslar bu gece sıze duamı ettım artık dua kardeşimsniz ne olur sizde benı unutmayın unutsnaızda menfat duası degıl karsılık beklemeden edılen dua kabul bne oyle dua edıyorum hepınızı sevıyorum bugun ettıgnız v ebugunden sonra edıcegınız dualar bugnun hurmetıne kabul olsun dıyorum..

ben tatil dolasıyle listeye yazmamıştım
pasaklı kardeşim yazmış Şeniz Allah razı olsun dua edenler için

eee lady nası geçti barıştınız mı kocişle durumlar nasıl?

Çok ozletme canım kendını Allah kabul etsın dılıne yuregıne saglık..
Görüşmek üzere... Şeniz

geldim canım geldimmhihoyyyt

Çıkarın isterseniz ne demek kahvekoliğim aşk olsun... Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. yerimseniben

Betül "Ameller, niyetlere göredir" bizim niyetimiz neyse RABBİMiz kabul eder inşALLAH...
sağol bitanem Allah razı olsun.

allah razı olsun saol iyiyiz sen nasılsın:)

kılo vermekle ugrasıoyurm bugn aksam namazda yıne dua ettım sızee ya ne guzle dua kardesliğii duusnenden alah razı olsun ıyıkı acmıs topiği yalnız degılızz bunu duusnmek bıle yeterrr

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN SON MESAJDA YER ALAN LİSTEYİ KOPYALAYALIM VE DUAMIZI EKLEYELİM. ALLAH KABUL ETSİN..

** duamızı yazarken 3. tekil şahısa göre yazarsak okuyan için daha kolay olur ve anlam kaybına uğramaz.....
( 14 mayıs Perşembe Gecesi)

DUA EDİLECEKLER LİSTESİ
( Bismillahirrahmanirrahim)

Glikoz ............ Ya Rab bizleri bagışla ..evlat hasreri çekenleri evlatsız bırakma ... elatları anne babasız bırakma .. evlat acısıyla mtihan etme bizleri Ya Rab....... Rabbim Glikoza hidayet nasip eyle namaza başlamasını nasip et nefsini yensin .... çok üzdügü krıdıgı ve uzun ssüredir görüşmedigi arkadaşı onu affetsin ve artık arasın onu çok özledi ....eşine hayırlı ömür helal kazanç nasip et birlikte olabilsinler artık bitmeyen hasretleri bitsin ...... Allahım senden herşeyin hayırlısını istiyoruz ölümünde hayırlısını nasip et .. Amin

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN SON MESAJDA YER ALAN LıSTEYı KOPYALAYALIM VE DUAMIZI EKLEYELıM. ALLAH KABUL ETSıN..

** duamızı yazarken 3. tekil şahısa göre yazarsak okuyan için daha kolay olur ve anlam kaybına uğramaz.....

DUA EDıLECEKLER LıSTESı

1-Glikoz ............ Ya Rab bizleri bagışla ..evlat hasreri çekenleri evlatsız bırakma ... elatları anne babasız bırakma .. evlat acısıyla mtihan etme bizleri Ya Rab....... Rabbim Glikoza hidayet nasip eyle namaza başlamasını nasip et nefsini yensin .... çok üzdügü krıdıgı ve uzun ssüredir görüşmedigi arkadaşı onu affetsin ve artık arasın onu çok özledi ....eşine hayırlı ömür helal kazanç nasip et birlikte olabilsinler artık bitmeyen hasretleri bitsin ...... Allahım senden herşeyin hayırlısını istiyoruz ölümünde hayırlısını nasip et .. Amin

2-Burcums....... RABBıM, babamın günahlarını affet, ona kabir azabı yaşatma, rahmet ver... Annemi kardeşimi ve beni koru, reddi miras davamızı kazanalım ve maaşımızı alabilelim... Sözlümün işleri yoluna girsin, hayırlısıyla yuvamızı kuralım...

Arkadaşlar sizlerden ricam dua listemize arkadaşlarınızı da davet etmeniz hep kendi aramızda kalmayalım açılalım biraz daha.

Duamıızı nasıl yapıyoruz tekrar hatırlayalım... Perşembe gece 02,30 da namaza kalkıyoruz, teheccüd namazımı kıldıktan sonra 03,00 da listemizi elimize alıyoruz ve listede yer alan kardeşlerimizin dualarını okuyoruz... He birlikte aynı anda gece Allah'ımıza yalvarıyoruz...

Namazımızı şöyle kılabiliriz...

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Eüzübillahimineşşeytanirracim BismillahirRahmanirRahim

1 kere Fatiha

3 kere "Estağfirullah" denilecek

niyet ettim Allah rızası için namaz kılmaya

namaz kılınır....

bitince ayağa kalkmayarak 1 Ayetel Kürsi (bilmeyenler 1 fatiha okur)

33 defa Sübhanellah, 33 defa Elhamdülillah, 33 defa Allahüekber (diyerek tespih çekilir)

Kenzül ars duası okunur

listedeki adlar ve istekler okunarak Allah dan istekde bulunulacak

Besmele ile (eüzüye gerek yok artık) 1 fatiha okunacak

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR LÜTFEN EN SON MESAJDA YER ALAN LİSTEYİ KOPYALAYALIM VE DUAMIZI EKLEYELİM. ALLAH KABUL ETSİN..

DUA EDİLECEKLER LİSTESİ

1-Glikoz ............ Ya Rab bizleri bagışla ..evlat hasreri çekenleri evlatsız bırakma ... elatları anne babasız bırakma .. evlat acısıyla mtihan etme bizleri Ya Rab....... Rabbim Glikoza hidayet nasip eyle namaza başlamasını nasip et nefsini yensin .... çok üzdügü krıdıgı ve uzun ssüredir görüşmedigi arkadaşı onu affetsin ve artık arasın onu çok özledi ....eşine hayırlı ömür helal kazanç nasip et birlikte olabilsinler artık bitmeyen hasretleri bitsin ...... Allahım senden herşeyin hayırlısını istiyoruz ölümünde hayırlısını nasip et .. Amin

2-Burcums....... RABBİM, babamın günahlarını affet, ona kabir azabı yaşatma, rahmet ver... Annemi kardeşimi ve beni koru, reddi miras davamızı kazanalım ve maaşımızı alabilelim... Sözlümün işleri yoluna girsin, hayırlısıyla yuvamızı kuralım...

3-Betuly....... 'Allahım herkesın kalbıne samimiyet bagıslasın, dostlukları artırsın, boş şeylere kalp kırdırmasın...
Gecici dunyada gecıcı bahaneler yuzune kalplerı kusturmesın, yalandan uzak eylesın ınsallah. Amın.

DUA EDİLECEKLER LİSTESİ

2-Burcums....... RABBİM, babamın günahlarını affet, ona kabir azabı yaşatma, rahmet ver... Annemi kardeşimi ve beni koru, reddi miras davamızı kazanalım ve maaşımızı alabilelim... Sözlümün işleri yoluna girsin, hayırlısıyla yuvamızı kuralım...

3-Betuly....... 'Allahım herkesın kalbıne samimiyet bagıslasın, dostlukları artırsın, boş şeylere kalp kırdırmasın...
Gecici dunyada gecıcı bahaneler yuzune kalplerı kusturmesın, yalandan uzak eylesın ınsallah. Amın.

4-eylul_13: Allahım beni ve ailemi bütün dostlarımı hatta düşmanlarımı günahlarını bağışla ölmüşlerimize gönderdiğimiz dualrımızı kabul eyle vatanı görevini yapmakta olan bütün askerlerimizi koru sen bağışlayıcısın affedicisin nerde hatamız kusurumuz varsa af eyle gönlümüzden geçenleri sen bizlerden daha iyi bilirsin sen kabul eyle rabbim Amin...

eee lady nası geçti barıştınız mı kocişle durumlar nasıl?

güzel geçti de dün kavga ettik yine :1no2: eve dönmedim hala bu hafta sonu gidicektim
verdiği sözlerden birini unuttu benneyaptımki önce tamam dedi sonra saçmalama dedi senağlama bende ona bu durumda bi kez daha düşünmem gerekiyor eve dönmem için dedim :1closedeyes:
Allah hayırlısını versin valla çok bunaldım , kolay değil 74 gündür evden ayrıyım basit bi durum olsaydı 1 haftada dönerdim kafa dinleyip senağlama sanırım tekrar konusacağız bu durumu

DUA EDİLECEKLER LİSTESİ

4-eylul_13: Allahım beni ve ailemi bütün dostlarımı hatta düşmanlarımı günahlarını bağışla ölmüşlerimize gönderdiğimiz dualrımızı kabul eyle vatanı görevini yapmakta olan bütün askerlerimizi koru sen bağışlayıcısın affedicisin nerde hatamız kusurumuz varsa af eyle gönlümüzden geçenleri sen bizlerden daha iyi bilirsin sen kabul eyle rabbim Amin...

5-Lady34.......Allahım sen ona kocasıyla huzurla geçinmesini nasip et, kayınpederi ve eşinin ailesi kardeşleri artık onları huzursuz etmesin, kayınpederi ile evleri ayrılsın, onların mutluluğunu, huzurunu bozma, hayırlı bir evlat nasip et,darlığa sıkıntıya düşürme borçlarını ödeyebilsinler ,eşi maaşını alabilsin.Babasının borcunu ödeyebilsin evlerine kiracı çıksın (Amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…