Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Dua eden herkesten Allah razı olsun
Henüz yazmayı biitiremedigim için dua etmeye fırsat bulamadım biter bitmez Allahın izniyle duamızı edecegim
en kısa zamanda bir yazıcı almalıyım mevlam nesip etsin :Saruboceq:
şikayeçi oldugumu düşünmeyin çok mutluyum birbirine kilometrelerce uzak insanlar aynı duayı edecekler birbirleri için Mevlaya yakaracaklar bu çok güzel a.s.a.s.a.s.a.s.

Arkadaslar burayı cok sevdım ne kadar guzel bır topik acmıssınız...

Duamı yazdım gercekten ıcımden koparak gozlerım dolarak yazdım...

Son yarım saat demıssınız... tam okuyamadım sanırım... bu dualar tam olarak bellı bır zaman ıcınmı soyleyebılırmısınız ?

aa betülcüm sende mi geldin, hoşgeldin aramıza canım. salı liste yapmaya başlıyoruz perşembe 18.00 de bitiriyoruz. gecede duamızı ediyoruz. ama gece nete girenler senin mesajını görmüştür yerimseniben

Dua eden herkesten Allah razı olsun
Henüz yazmayı biitiremedigim için dua etmeye fırsat bulamadım biter bitmez Allahın izniyle duamızı edecegim
en kısa zamanda bir yazıcı almalıyım mevlam nesip etsin :Saruboceq:
şikayeçi oldugumu düşünmeyin çok mutluyum birbirine kilometrelerce uzak insanlar aynı duayı edecekler birbirleri için Mevlaya yakaracaklar bu çok güzel a.s.a.s.a.s.a.s.

glikoz bacım ben yazmıyorum valla bilgisayardan okuyorum. dua zaten 3 te edilecek kii, 2.30 da abdest almaya falan başlarız, namaz, kenzül arş okurken saat 3 olur diye konuşmuştuk başta.

Allah kabul etsin canlarımmm

kahve kolik Valla yaz yaz ellerim ağrıdı anca yarı ettim en iyisi bende abdest alıp namazımı kılayım yoksa yetişmicek
Ellerine yüreklerine sağlık mevlam hepimizin duasını kabul etsin

glikozcum öyle yap artık tatlım eğer laptopsa kıbleye de çevirebilirsin. ben yazı yazmayı sevmem de pek, bilgisayarda yazıcım da olmadığından öyle yapıyorum.bende başlıycam birazdan.

laptop değil maalesefte artık monitörü çevircem yetişmicek yoksa
Mevlam niyetimizi biliyor o duası kabul edilenlerinkinden eylesin

Artık haftaya başka bi çare arayayım

tabiki canım önemli olan niyet. ayrıntılara fazla takılmamak lazım. sonuçta okuyoruz dimi. iyi geceler canım ben namazımı kenzül arşı bitirdim tam 3 olmasını bekliyorum

Allahım sen bizim dualarımızı kabul et, ne zaman bu duaya katılsam gözlerimden yaşlar akıyor, dilekleri okurken...
Allahım sen bizi senin yolundan ayırma, burada hep beraber el açan tüm kullarının dualarını hayırlısı ile kabul et.
Hakkımızda hayırlısını nasip et inşallah.
ıyi geceler kızlar, sabah görüşürüz.... a.s.

Bende duamı ettim namazımı kıldım arkadaşlar...ınşallah Rabbim şu mübarek saatler dualarımızı kabul

eder..Alah razı olsun..HAYIRLI CUMALAR

amiin allahcc. hepimizin dualarını kabul etsin inşallah........

Hepinizin yüreğine diline sağlık arkadaşlar... inşallaah dualarımız kabul olur ve sıkıntıları hep birlikte aşarız Allah'ın izniyle... Hayırlı cumalar olsun herkese...:nazar:

Kalbinizden ALLAH (c.c.) sevgisi, Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V.) Efendimizin sevgisi, dilinizden şükür, yüzünüzden tebessüm, hanelerinizden huzur eksik olmasın…

HAYIRLI CUMALAR

kimsesizlerkimsesifg8.jpg

hayırlı cumalar a.s.
Allah dualarınızı kabul etsin
ben kalkmadım regl olduğum için

hayırlı cumalar arkadaslar...
gece kalktım namazımı kılıp duayı okuyup hepımız ıcın dua ettım..
ama arkadaslar benım kardesım rahatsızlandıgı ıcın moral bozuklugu ve gelen gıden mısafrden ben yazma fırsatı bulamadıgım ıcın dualarınızı... ancak ısımlerınızı aldım ...ve ole dua ettım..ısımlerınızı okudum...bılgısayarlı odadada kardesım yattıgı ıcın okuyamadım..
ama sımdı cuma saatı tekrar dualarınızı okucam ınsallah..
hakkaınızı helal edın ...
allah dualarımızı kabul etsın..

hayırlı cumalar arkadaslar...
gece kalktım namazımı kılıp duayı okuyup hepımız ıcın dua ettım..
ama arkadaslar benım kardesım rahatsızlandıgı ıcın moral bozuklugu ve gelen gıden mısafrden ben yazma fırsatı bulamadıgım ıcın dualarınızı... ancak ısımlerınızı aldım ...ve ole dua ettım..ısımlerınızı okudum...bılgısayarlı odadada kardesım yattıgı ıcın okuyamadım..
ama sımdı cuma saatı tekrar dualarınızı okucam ınsallah..
hakkaınızı helal edın ...
allah dualarımızı kabul etsın..

ebrucum sana da hayırlı cumalar kardeşinede çok geçmiş olsun tez vakitte iyileşir inşallah........

ben ne gece kalkabildim nede sabah namazına kalkabildim evde herkes uyumuş bu gece:çok üzgünüm:
ama kalkınca okudum namazımı kıldım kenzül arş duamıda okuyup listeyi okudum kızlar
ALLAHım inşallah kabul eder hayırlısıyla dualarımızı AMİN

ebrucum sana da hayırlı cumalar kardeşinede çok geçmiş olsun tez vakitte iyileşir inşallah........

allah razı olsun saolasın
ınsallah

ben ne gece kalkabildim nede sabah namazına kalkabildim evde herkes uyumuş bu gece:çok üzgünüm:
ama kalkınca okudum namazımı kıldım kenzül arş duamıda okuyup listeyi okudum kızlar
ALLAHım inşallah kabul eder hayırlısıyla dualarımızı AMİN

allah kabul etsın canım

X