Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

arkadaşlar ALLAH nasip ederse bu gece hepinize dua edecem listeye kendimide ekledim ALLAH rızası için bendende duanızı esirgemeyin.RABBİM elini açan herkesin dualarını kabul etsin.Hayırlı geceler

Merhaba baskayacım , hoşgeldin dua listemize ama bütün arkadaşlar alamamışlardır adını çünkü perşembe akşamı 18:00 a kadar herkes ya<zmış ve listenin son halini almışoluyor genelde..ben aldım bu haftasanada dua edeceğim inşallah haftaya daha erken yazarsın duanı daha çok kişi dua eder inşalah sanada.. Allah kabul etsin..

kızlar iyi geceler hayırlı geceler olsun inşallah
listenin son halini aldım hayırlısıyla hepimiz için edeceğimiz dualarımızı Rabbim kabul etsin
izinli olduğum için son dakikaya kadar listeyi almadım
sonradan ekleyen arkadaşların isimlerini almak istedim
Allah kabul etsin inşallah dualarımızı

kızlar ben bu hafta katılamadım çünkü kalkıp namaz kılamıyordum:1no2: bugün ilk kez bu saate kaldım buraya bir bakayım dedim!Allah hepinizin hayırlı dualarını kabul etsin!...:Saruboceq:

listemizin son hali aşağıdaki gibidir
benim gibi son dakikada bakacak arkadaşlarım için güncelledim arkada kalmıştı biraz
Allah dua edenlerden razı olsun
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN SON MESAJDA YER ALAN LıSTEYı KOPYALAYALIM VE DUAMIZI EKLEYELıM. ALLAH KABUL ETSıN...
DUA EDıLECEKLER LıSTESı ......​

(Bismillahirrahmanirrahim)​

1- BUZDEVRı.......Bütün ailem ve sevdiklerim ömür boyu sağlıklı,huzurlu olsun...Ablacığımın tez zamanda aşılamaya gerek kalmadan hayırlı,vücud ve ruh sağlığı tam bir bebeği olsun....Ablamla eniştemin evlilikleri huzurlu olsun..ablacığımın içi ferah olsun,umutlu ve güçlü olsun..Buzdevride işi ve özel hayatıyla ilgili doğru ve hayırlı, kararlar alsın inşallah&#8230;

2-BURCUMS........ RABBıM sen, sana ellerini açıp yalvaran tüm mümin kardeşlerimin duasını kabul eyle... Peygamber Efendimiz'in şefaatini nasip eyle bizlere... Babacığımın ruhuna rahmet var ALLAH'ım. Annemi, kız kardeşimi ve beni koru, kötülere muhtaç etme...Reddi miras davasını kazanıp maaşımızı alabilelim... Hayırlı bir iş bulayım, burdan kurtulayım RABBıM... Sözlümün, işleri düzelsin hayırlısıyla ALLAH'ım... Sen kabul et, AMıN...

3-ebru.e..........Allahım..artık hayatımda olmayan sevdıgım ınsan nasıbım degılse onu bana unuttur yarabbım....bana en tez en hayırlı zamanda en hayırlı ınsanla en hayırlı evlılıgı yapmayı nasıp et...anamı babamı dedemı kardeslerımı bırıbırımızden ayırma...saglık mutluluk huzur nasıp et....kımseye muhtac mahcup etme...sıkıntıdan elımde yuzumde cıkan seylerın sıfasını sen ver gecır...namazlarımı senın kabul edecegın sekılde vaktınde kılmamı nasıp et..nurgul arkadasıma huzur..eda'yada cocuk nasıp et allahım...Ekmegımızın paramızın bereketını sen ver..herseyın en hayırlısını ver allahım butum ummetı muhammet'e..AMIN YARABBIM

4.Sevgi Kelebeği.....Sevgilisi ve kendisi hayırlısı ile bir iş bulsunlar tez vakitte,ikisi içinde haklarında hayırlısı olsun hayırlısı ise mutlu bir yuva kursunlar tez vakitte kavuşsunlar hayırlı değilse yolları ayrılsın
sevgilisinin ve sevgi kelebeğinin ve tüm müslüman kardeşlerimizin evlerinden huzur eksik olmasın,abisi ailesine bağlı olsun,sağlığımız sıhatimiz hep yerinde olsun AMıN

5-Whiterose; Sevgilisi en kısa zamanda sağlığına kavuşsun ALLAHım acil şifalar versin...(kızlar bunuda ben ekledim )

6- kahvekolik... nişanlımın işleri her zaman çok iyi olsun, her zaman hayırlısıyla istanbulda oturalım, beklediğimiz haberi tez vakitte olumlu olarak alalım, çok hayırlı bir evliliğimiz olsun, evim, kınam, düğünüm, balayım çok güzel olsun. Allah'ım beni, annemi, babamı, kardeşimi ve nişanlımı tüm kötülüklerden korusun ve günahlarımızı affetsin inşallah.

7- Mnla- Rabbim mastera kabul edilmesini nasip etsin. islerinde kolaylik versin, maddi sikinti vermesin. ailesiyle sorun yasamasin. kimseye muhtac olmadan yasasin. kendi ayaklar ustunde durabilsin. Yeni aldigi isinde kolaylik ve basari versin. Amin...

8 - vildangel......rabbim en kısa zamanda bir bebiş nasip etsin....kızım anne babasına hayırlı bir evlat olsun.....allah akıl fikir sağlık sıhhat versin...kocacımın işlerini kolaylaştır zorlaştırma yarabbim....hakkımızda hayırlı bir ev nasip eyle yarabbim.....helal rızık kazancımıza bereket ver yarabbim....kimseye muhtaç etme bizi allahım
beni ailemi ve tüm müslümanları şeytanın şerrinden koru yarabbim AMıN

9_rufeyde serra...rabbim hayırlısıyla en yakın zamanda hayırlı saglıklı bir bebiş nasip etsin eşime saglık hayırlı bereketli kazanç nasip etsin ömrümüzü bereketli hayırlı etsin ve bütün müslüman kardeşlerimizin gönüllerindeki dualrını hayırlısıyla kabul etsin inşallah amiiinnnnn

10-yasemin-66.......rabbim tez zamanda sağlıklı evlat nasip etsin tüm isteyenlere ve eşimle banada..yuvamdan mutluluk huzur eksik olmasın....

11-Gulpembe1984....ALLAHım sana dua için uzanan avucların gönüllerine göre ver...ALLAHım sevdiğimin yanında ol o gurbet elde ona saglık güç zeka ver senin yolundan sasırtma onu...Bizi tez zamanda kavustur...Tüm sevenleride hayırlısıyla kavussun tüm insanlıgı koru ALLAHım

12-Lady ..... Allah ım tez zamanda evime kavuştur hayırlısıyla nolur bu sorun bitsin babası gitsin evden ayıralım evlerimizi, eşime çalışma saatlerimize uyacak iş kapısı aç ..annemi babamı darlığa sıkıntıya düşürme Ya Rabbi! tez zamanda kiracı çıksın evi boş durmasın

13-Moryel82... RABBıM, sen ki, sana açılan elleri kapından boş çevirmeyensin, hiç bir duayı karşılıksız bırakmayansın. YÜCE RABBıM, bütün salatü selam sevgili peygamberimiz Hz.Muhammed Aleyhisselam üzerine olsun. Rabbim, sevgili peygamberimiz Hz.Muhammed Aleyhisselam'ın aşkı hürmetine, dualarımızı kabul buyur! Huzurumun olduğu yere beni geri gönder, gönlüme göre muradımı ver YA RABBıM! Sevdiğimle bizi tez zamanda kavuştur, mutlu sağlıklı, huzurlu, bereketli günler nasip eyle, Ailem sana emanet ALLAH'ım, onları kötülüklerden koru, hayırlı insanlarla karşılaştır. maddi manevi huzur ver. Dayıcığıma yattığı yerde huzur ver, mekanını cennet eyle! Bizleri doğru yoldan ayırma Rabbim! Bütün salatü selam sevgili peygamberimiz Hz.Muhammed Aleyhisselam üzerine olsun.. AMıN.

14- Melekberke.... Allahım bize başka acı yaşatma. Sevdiklerimle birlikte huzur ve sağlık içinde yaşamayı nasip eyle Yarabbi. Acılaımızı, kavuşamayacaklarımızı unuttur, Unutulmayacak kadar zor acılara katlanmak için de sabır ihsan eyle Yarabbi. Oğluma akıl,ezan ver, hayırlı evlat olsun. Bütün el açanların duaları kabul olsun....

15-liva_.....Tüp bebeğe gerek kalmadan doğal yoldan Rabbimin yolunda yetiştirebileceğim sağlıklı, sıhhatli ve hayırlı evlat istiyorum. bedelli askerliğin çıkmasını ve babamın hayırlısyla iş bulabilmesini ve ablamların maddi durumunun düzelmesini istiyorum....

16- Tubayok : Rabbim eşime ve aileme huzur ,sağlık nasip etsin.. En kısa zamanda doğal yollardan sağlıklı bir bebek ile yuvamızı şenlendirsin. tüm isteyenlere evlat nasip etsin..
hastalara şifa versin.. ( amiin )

17- Pasaklı Minik Tanrıça..........önce sağlıkk ve huzur istiyoruz sonrada hayırlısıyla borçlarımızdan kurtulup hayırlısıyla bi ev alabilelim, bende başvuru yaptığım onca yerden hayırlı bi haber alabileyim, mesleğime uygun düzgün bi iş bulabileyim.

18- ToReDo.....Evime yakın bir iş istiyorum..Babam ve Babaanemin ruhu için rahmet istiyorum.Allah Tüm müslüman alemine iyi ameller nasip etsin..AMıN

19-Umudum.....bende huzurum olsun işimde iyi bir yere geleyim sıkntılarımın btmesi ve onu unutmak için dua istiyorum

20-başkaya61...RABBıM eski erkek arkadaşımın verdiği rahatsızlıklardan ailemi ve beni koru,yuvamızda sağlıklı,huzurlu yaşamayı nasip et,evladımın hayırlı evlat olduğu günleri göster ,eşime helal kazanç ve bereket nasip et.AMıN

kizlar ben de son haline yetistim. sonradan eklenen dualari da gondercem Rabbimize insallah. simdi hazirlanip dualarimi edicem. Hepinizden Allah razi olsun. Allah ellerimizi bos cevirmesin insallah... iyi geceler... hayirli cumalar simdiden...

öyle bi çıktım ki işyerinden kafamçokkarıştı evde de çıktı yok benneyaptımki pc ye bakıp dua edeceğim kafamçokkarıştı

heheh aynen bende pc ye bakıp dua ediyorum. yazıcım yok malesef. bu hafta ne güzel yeni isimler katılmış aramıza Allah bereket versin. bende regl olduğum için kenzül arş ile duamı edicem.

hepinizi çok seviyorummmmm canlarımmmmm:1hug:

ya sizler nasıl meleklersiniz böylesenağlama
hiçbir karşılık beklemeden benide yazmışsınız listenize Rabbim hepinizden binlerce kere razı olsun ne muradınız varsa versin inşallah:Saruboceq:
bende dua ediyorum sevdiceğim için gece gündüz Allahın izniyle sizlerede dua edicem artık.
Rabbim kabul eylesin dualarımızı inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Hayırlı cumalar kardeşlerim, ALLAH dualarımızı kabul eder inş. Bu gece şeytanla savaş verdim, kalkmamam için beni nasıl oyaladı ama ona yenilmedim. :) Kalktım duamı ettim, namazımız kıldım.

kimler kalktı parmak kaldırsın :ecrin_bebek:
ben kaktım Allah kabul etsin :Saruboceq:

bende senii Şeniz
bende de yok ya çıktı ekrana bakıp etcez artık duayı :)
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.........
alışık değilim de kafamçokkarıştı
aynen bende ama olsun, duaedelim de nerden okursak okuyalım..:Saruboceq:
kıbleye doğru dua etmek isterdim benneyaptımki
Hayırlı cumalar kardeşlerim, ALLAH dualarımızı kabul eder inş. Bu gece şeytanla savaş verdim, kalkmamam için beni nasıl oyaladı ama ona yenilmedim. :) Kalktım duamı ettim, namazımız kıldım.

amin amin :1hug:
yenilmeyiz kötükedihüso hihoyyyt

Allah bütün dualarınızı kabul eylesin inşallah. Hepinizin ve tüm iyi niyetle edilen tüm duaları karşılıksız bırakmasın inşallah. bu topici takip edeceğim bende bundan sonra.

Hayırlı cumalar ve günaydınlarr arkadaşlar...Bende duamı ettim ,Allah hepimizinkileri kabul eder

inşallah.....aynen bana da çok kötü uyku bastırdı ama dayandım ve duamı etim....çok isiyorum

dualarımız kabul olsun inşallah... hepinizden de Allah razı olsun..

günaydın.hayırlı cumalar.Allah herkesin duasını kabul etsin inşallah.bende katılmak istiyorum.takip edicem.
MÜSLÜMAN BıR KıMSE KARDEŞıNE GIYABINDA DUA ETTıĞı ZAMAN MELEKLER,AMıN,SENıN ıÇıNDE AYNISI(nı Allah sana versin)derler.Hadis-i Şerif

maşallah gerçekten tek tek yazıp bizlere de dua ediyorsunuz demek ..ne kadar iyi kalpli olduğunuz burdan belli...hakkınızı helal edin...inşalalh bu emeğiniz için Rabbim dualarımızı kabul etsin...:Saruboceq:

ne demek canım ALLAH sizden razı olsun asıl pc abimin odasnda olduğu için benim açıp burdan okuma gibi bir şansım yok maalesef o yüzden yazıyorum hatta salıdan başlıyorum yazmaya ki hepsini aynı günde yetiştiremiyorum kaydirigubbakcemile3

ben kalkamadım yine uyus oluyorum kendime nasıl oldu anlamadım yaaa
ama bu gece kalkıcam hastaym ama duamı edicem yine suçlu gibi hissediyorum kendimi
yaa günah işlemişim gibi affedin beni nolur
:çok üzgünüm:

Rabbimiz muhtacız sana,
Huzurunda el açtık,
Affımız için dualar saçtık,
Rahman isminle Rahmet eyle,
Koyma bizi perişan halimize,
Mağfiretine muhtaç olan mücrimleriz,
Bırakma ellerimizi,
Kabul eyle dualarımızı&#8230;
Bu kutlu günün Feyz ve bereketinden istifade edebilmek ümidi ile&#8230;Hayırlı Cumalar

kıss ben pc yi kıbleye doğru çeviriyorum demokrasilerde çare tükenmez dimi kaydirigubbakcemile3

tatlışımm canım arkadaşım hoşgeldin aramıza. sen ne vefalı kızsın, belki başkası olsa çoktan ayrılırdı. vefa kadar önemli şey var mı, senin gibi insan zor bulunur bu devirde. Allah o temiz gönlüne göre versin dualarım seninle bitanem...

hayırlı cumalar arkadaslar gece kalktım namazımı kılıp dduyaı okuyup hepımzıın duasını ettım sımdıde cuma saatı tekrar okudum..allahım nolursun kabul dualarımızı..

bende yazıyorum elcagızlarımla bıde son gune kalıyo cok zor oluyo ama ıcımden gelerek yapıyorum..benımde kardesmın odasında oldugu ıcın pc ..yazman gerekıyo...
ben gece bakmıstım aslında ama en son dua ekleyen arkadasın duasını goremedım ya..cok uzgunum ama sımdı onada dua ettım okudum duasını...
allah kabul etsın..

saol canım teşekkür ederim.ALLAH razı olsun.ben listedeki arkadaşların hepsine duamı ettim ALLAH kabul etsin inş.geçde kalmış olsam en azından ben dua etmiş oldum.artık banada haftaya:1rolleyes:

DUA LıSTESı

( Bismillahirrahmanirrahim)

1- BUZDEVRı.......Bütün ailem ve sevdiklerim ömür boyu sağlıklı,huzurlu olsun...Ablacığımın tez zamanda aşılamaya gerek kalmadan hayırlı,vücud ve ruh sağlığı tam bir bebeği olsun....Ablamla eniştemin evlilikleri huzurlu olsun..ablacığımın içi ferah olsun,umutlu ve güçlü olsun..Buzdevride işi ve özel hayatıyla ilgili doğru ve hayırlı, kararlar alsın inşallah&#8230;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…