Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

bıde buraya dua yazma ne zaman bıtıcek...
yanı aksam gıremezsem yazan olursa uzulurum
bı saat varmı duanın yazımasında son olarak

ben de benzer şekilde yapıyorum....Allahım listede isimlerini okuyacağım arkadaşlarımın okuyacağım isteklerini de kabul et deyip başlıyorumm..... xxxx in babasına yardım et, borçları bisin.... sonra yyyy nin evine huzur ver.. hepsini böyle okuyorum....Allah kabul etsin...

Son düzenleme:
listeyi aldım kızlar.. ama akşam adet oldum sadece dua edebilim rabbim kabul etsin dularamızı..iyi akşamlar hepinize :)))

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN SON MESAJDA YER ALAN LİSTEYİ KOPYALAYALIM VE DUAMIZI EKLEYELİM. ALLAH KABUL ETSİN...

DUA EDİLECEKLER LİSTESİ ......( Bismillahirrahmanirrahim)

1-BUZDEVRİ.......Bütün ailem ve sevdiklerim ömür boyu sağlıklı,huzurlu olsun...Ablacığımın tez zamanda aşılamaya gerek kalmadan hayırlı,vücud ve ruh sağlığı tam bir bebeği olsun....Buzdevride işi ve özel hayatıyla ilgili doğru ve hayırlı kararlar alsın inşallah..(.Muhsin Yazıcıoğlu ve yanındakilere Rahmet eyle,merhamet et,onların ailelerine ve sevenlerine sabır ver ...zor durumda bırakma yarabbim...)

2-Lady................Yüce Rabbim sen bize hayırlısını ver eşim ve eşimin ailesi ile sıkıntılarım hayırlı zamanda hayırlısıyla bitsin .. Nolur ailesinin akılları başlarına gelsin...eşi maaşını alabilsin hayırlı iş kapısı açılsın

3-Burcums...........Babacığımın ruhuna rahmet ver, kabrini nurla doldur, günahlarını affet...ALLAH'ım nolursun, annemi, kız kardeşimi ve beni kötülüklerden, kötü insanlardan koru...Reddi Miras davamızı kazanalım ve maaşımızı alabilelim, hayırlısıyla bir iş bulayım... Sözlümün kurduğu iş bereketli ve hayırlı, bol kazançlı olsun RABBİM... Sana elini açıp yalvaran tüm kullarının dualarını kabul eyle ALLAH'ım...

4-yasemin-66 .......Tez vakitte sağlık hayırlı bir evlat ver allahım...yuvamdan mutluluk huzur eksik olmasın...eş isteyene eş, iş isteyene hayırlı işler nasip eyle...dertlilere deva, borçlulara eda, hastalara şifa eyle rabbim....

5-Gulpembe1984.....ALLAHım sana el acan bütün kullarının dualarını kabul et...ALLAHım beni sevdiğimi ailemi bütün sevdiklerimi ve tüm kullarını senn yolundan ayırma...sevdiğimi o gurbet ellerde rahmetini üstünden cekme bizide tez zmanda kavustur işlerimiz düzene girsin

6-Toredo...............Babam ve babannemin ruhuna rahmet istiyorum ALLAH'ım...

7- Yaralim....Allahim sana el açan tum kullarinin dualarini kabul eyle...Guzel Allahim babacigimin suan ki dertlerinden kurtar Allahim, tum borçlarini odeyebilmesi için çare ver, bir kapi aç bize Allahim..babacigim sagligindan oluyor, ne olur allahim;..yalvaririm..

8.Sevgi Kelebeği.....Sevgilime ve kendime hayırlısı ile bir iş kapısı tez vakitte nasip et ALLAHIm elimiz ekmem tutsun,ikimiz içinde haklarımızda hayırlısını nasip et hayırlısı ise mutlu bir yuva kuralım tez vakitte kavuşalım hayırlı bir evlilik yapalım hayırlısı değilse yollarımız ayrılsın...
evlerimizden huzur eksik olmasın,abim ailesine bağlı olsun,sağlığımız sıhatimiz hep yerinde olsun.sevdiğimin ve kendi ailemin evinden huzuru sağlığı sıhati eksik etmeyin ALLAHım dertlerimize derman nasip et ALLAHım AMİN

9-Derin55.............kendi ayaklarım üzerinde durabilmek, kimseye muhtaç olmamak ve hayırlı bir evlat yetiştirmek istiyorum!..

10-kahvekolik.... nişanlımın işleri her zaman çok iyi olsun, hayırlısıyla hep istanbulda oturalım, ailesi bana zarar veremesin, evim, kınam, düğünüm, balayım çok güzel olsun. çok hayırlı bi evliliğim olsun. Allah beni, annemi, babamı, kardeşimi ve nişanlımı tüm kötülüklerden korusun, sağlık ve huzur versin ve günahlarımızı affetsin. amin

11-Asgd.....ALLAH ımbütün Muhammed ümmetinin hayırlısıyla gönlüne göre ver hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul et YA RABBİM .Sevdiğimi beni ailemi akrabalarımı tüm Muhammet ümmetinin hastalıklardan kazalardan belalardan nazarlardan her türlü kötülükten koru hepimizin işlerinin yolunda gitmesini nasip et hayırlısıyla sevdiğimize kavustur hayırlı bır kul hayırlı bır ümmet hayırlı bir evlat hayırlı bır eş hayırlı bır anne hayırlı insan olmayı nasip et YA RABBİM amin...

12-umudum.... açıköğretim sınavlarından geçmek birde rabbimin bana onu unutturması için dua edermisiniz..[/quote]

13-ebru.e..........Allahım..artık hayatımda olmayan sevdıgım ınsan nasıbım degılse onu bana unuttur yarabbım....bana en tez en hayırlı zamanda en hayırlı ınsanla en hayırlı evlılıgı yapmayı nasıp et...anamı babamı dedemı kardeslerımı bırıbırımızden ayırma...saglık mutluluk huzur nasıp et....kımseye muhtac mahcup etme...sıkıntıdan elımde yuzumde cıkan seylerın sıfasını sen ver gecır...namazlarımı senın kabul edecegın sekılde vaktınde kılmamı nasıp et..Ekmegımızın paramızın bereketını sen ver..herseyın en hayırlısını ver allahım butum ummetı muhammet'e..AMIN YARABBIM

14- mnla.......Oncelikle Rabbime hersey icin sukurler olsun. Allahim bana master a kabul edilmeyi, ailemle aramda hicbir problem olmaksizin okuluma gidebilmeyi nasip etsin. Hayatimdan huzur eksik olmasin. Maddi olarak kimseye muhtac etmesin beni. AMIN!

15. ayse38....Yüce Rabbim oğluma hayırlı ömürler hayırlı geleckler nasip et onu bize bağışla bizi onun başından eksik etme.eşimi beni şeytana uydurma allahım,hayırlı kazançlar bol bereketler ver,büyüklerimizi başımızdan eksik etme,utandırack hal verme,HAKKIMIZDA HERŞEYİN HAYIRLISINI VER ALLAHIM..AMİN!!!!!!:

16. Pasaklı Minik Tanrıça.......Hayırlısıyla maddi sıkıntılarımızı atlatalım, borçlarımız bitsin artık, yuvamızdan huzur mutluluk eksik olmasın. En kısa zamanda hayırlısıyla mesleğime uygun bi iş bulabileyim inşallah

17-esramm82...... hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat istiyorum rabbimden..

Yine çok azız.

Tek kişi kalsakta sonuna kadar devam edeceğiz inş..

Allah dualarımızı kabul etsin...

Yine çok azız.

Tek kişi kalsakta sonuna kadar devam edeceğiz inş..

Allah dualarımızı kabul etsin...

azız ama inşallah inançla duaedeceğiz birbirimize....Allah kabul etsin inşallah arkadaşlar...çok istiyorum hepimizin duları kabul olsun...:Saruboceq:

kizlar ben de adetliyim ancak herkes icin teker teker duami okudum biraz once cok sukur. Allah kabul etsin kalkan kalkamayan herkesin duasini.
kalkamayanlar da cuma gunu hayrina yetistirsinler dualarini insallah...

herkese sevgiler, hayirli cumalar simdiden.....

günaydın arkadaşlar...akşam duamı ettim rabbim kabul eder inşallah hepimizin dualarını...cumanız mübarek olsun hayırlı cumalar hepinize......

Hayırlı cumalar arkadaşlar...

Dün gece ellerimizi yine açtık RABBıMıZE, inşeallah dualarımız kabul olur...

Günaydın hayırlı cumalar kızlar
Rabbim dün gece ve bu mubarek cuma gününde ettiğimiz tüm dualarımız kabul etsin inşallah :Saruboceq:

regldim namaz kılamadım ama 3te ellerimi açtım kenzul arş türkçesini okudum Rabbim kabul etsin:Saruboceq:
hayırlı cumalar herkese

anladım canım bende öyle yapıyorm ALLAHım kabul eder inşallah hepimizin dualarını hayırlısıyla...:Saruboceq:

burcu katılıyorum sana canım ....sonuna kadar devam ....

evet sonuna kadar tek kişi kalsa bile devam hiç katılım olmasa bile ben yinede kalkıcam artık yapmazsam huzursuz olurum zorunlu birşey gibi oldu bende

bende ettim dualarımı gece 2,5 da kalkamamışım ama sabah namazına kalktığımda kıldım okudum kenzül arş duasını ve dileklerimizi
gece kalkamadığım için bu gece kalkcam 2,5 da tekrar okuycam

HAYIRLI CUMALAR....Bende dün gece hepimiz için tek tek dua ettim arkadaşlar... sonra huzurlu uyudum çok şükür...şu mübarek saatler de tekrar edeyim ...Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin, bizleri affetsin ,merhamet etsin, bizi kimseye kimseyi de bize muhtaç etmesin..gönlümüzden geçen iyi ve hayırlı isteklerimize tez vakitte bizleri kavuştursun inşallah....Allah razı olsun hepinizden..

selam canlarım bende ettim duamı Allah kabul etsin. bakın burda ne güzel aile gibi olduk kimin ne derdi var bilir olduk. inşallah hepimiz müjdelerimizi de yazarız buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…