Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Canım benim ya MUHSıN BAŞKAN hep aklımda zaten, ALLAH yardım etsin, ama bu işte bir şey var, suikatten şüpheleniyorum ben saatler oldu, O ve yanındakiler kim bilir ne halde.
DUALARUIMIZDASINIZ...

uff bu hafta azalmışız 19 a inmişiz :çok üzgünüm:. bide gündüz yada akşam dua vakti yapsak uyanamayanlar ona katılsa acaba olur mu? bazılarımız akşam okuyup yatıyor, bazılarımız kalkamıyor, bazılarımız da isim ve dualarını ekleyip gidiyor. böyle olunca bütünlük sağlayamıyoruz. fikirlerinizi bekliyorum kısçeler uykusuzluktan aklıma böyle bişey geldi şimdi mirmirmirmir

kizlar size hem aglayarak hem de icimde buyuk bir coskuyla yaziyorum. biraz once sinav sonucumu bir daha kontrol edeyim dedim. umitsizdim aciklanmamistir diyordum ama belki saat farkindan dolayi bir umit var dedim. amerikadan gelior sonuclar. Inanamadim gozlerime! almam gerekenden 12 puan yuksek almisim. Rabbime ne kadar sukretsem azdir. sizlere de ne kadar tesekkur etsem azdir. Allah herksin gonlune gore versin. Rabbim kimseyi bos cevirmesin. Hakkinizi helal edin arkadaslar. cok minnettarim dua eden herkese. iyi geceler....

mnla senin adına çok sevindim, ALLAH başarılarına daim etsin ve elini açıp O'na yalvaran tüm kullarının dualarını kabul etsin...

Ve ben sizden helallik istiyorum, bu gece kalkamadım misafir geldi, çok geç gittiler, arkasından sözlümle telefonda atıştık ağlayarak uyuduğum için başım felaket ağrıyordu gece saatim çaldı ama ben kapatıp uyumaya devam etmişim. Hepinizden çok özür dilerim bu akşam, duamı edeceğim ama....

kahvekolik'in fikrini aramızda konuşalım bencede olur ama beni üzüne katılımın giderek azalması.

tebrik ederim canım çok sevindim adına...helal olsun hakkım...dualarımız geri çevrilmemiş ne güzel...:1hug:

hepinize hayırlı cumalar arkadaşlar...akşam duamı yaptım rabbim kabul eylesin...kahvekolik katılıyorum sana...çoğumuz çalışan insanlarız gece kalkamız zor oluyor akşama almak mantıklı bencede...

Günaydın hayırlı cumalar olsun inşallah
Dün gece ve bu hayırlı cumada mübarek cumada dua eden herkesin duaları kabul olsun inşallah.
Bence de bu dua toplantımıza başka bir çözüm bulmalıyız kızlar
Git gide azalıyoruz, gece kalkmak zorun oluyor anladığım kadarıyla perşembe geceleri dua edelim yine ama nasıl bi çözüm buluruz bilmiyorum
ılk haftalar da ne kadar güzeldi.
Dün gece yalnızca 19 kişinin dileğine dua ettik.

Evet ben isterim ki sayfa sayfa olsun dua listemiz, perşembe günleri arkadaş listemizdeki üyelere mesajla bilgi versek bir sorun olur mu acaba kızlar?
Aslında gece kalkmak çok da sorun değil, hem gerçekten güzel oluyor, ama bazı günler terslik çıkabiliyor işte.

Allahıma şükürler olsun
Böyle güzel haberleri almak çok sevindiriyor beni
Allahım sesimizi duyuyor onun rızası için açtığımız ellerimizi boş çevirmiyor Rabbim

Kızlar, toredoyla yaptığımız mesajlaşmaları hafızamda hatırlamaya çalışıyordum, hatta Kazen'e de sordum silinen mesajları görebiliyor muyuz diye ama göremiyormuşuz. Şimdi hatırladım, bana kız kardeşinin çalıştığı yeri söylemişti. Acaba orayı arasak kız kardeşine nasıl ulaşırız ben Toredo'nun adını biliyorum ama sadece isimle de olmaz ki. Ne yapalım?

kalktım duamı ettim Allah kabul etsin
çok istiyorum dualarımız kabul olsunnn :Saruboceq:

5 vakit namaz kılanlar için cuma sah namazında dua edebilirler

kaydirigubbakcemile2 çok sevindim yaaa Şeniz
Rabbime şükür dualarımızı geri çevirmiyo ya :asigim:

Arkadaşlar cuma vakti bildiğim üzere perşembe akşam namazından sonra başlar ,taki cuma günü öğlen ezanına kadar sürer..yani hiç dua edilmemesindense bence bu vakitler içinde duaedelim birbirimize.yeter ki edelim... bu aradaki bütün zamanlar kıymetli...Rabbim kabul eder inşallah....

.Allah kabul etsin sizlerin dualarınıda, bende duamı ettim, isimlerini zikrettim.ınşallah Rabbim kabul etsin hepimizden razı olsun...

Ara bence :çok üzgünüm:
bişekilde ulaş lü-tfen ya

bencede ara geçen haftada yoktu her hafta bana pm atardı yokluğunu hisettim (

Kızlar Toredo'nun kardeşinin çalıştığı yeri aradım... Sekreter ablasının adı T.... olan kimse var mı şirketlerinde bakacak, benim numaramı aldı bana haber verecekmiş, umarım bir haber çıkar, kötü bir şey olmamıştır.

canım çok sevindim ne güzel bir haber
Şeniz

ne demek canım benim helal olsun
ben geç geldiğim için gelince namazlarımı kıldım duamı ettik gece 2,5 da kalkmadım zaten 2 gibi yattım ama ettim dualarımı ALLAHım inşallah hayırlısıyla kabul eder...

evet katılım azalıyor birde herkes kalkmıyo galiba duasını yazıp gidiyomu yoksa kalkıyolarmı onu anlamadım öyle birşey yoktur herhalde kalkamıyanlar aksilikler olanlar oluyo onlara birşey demiyorumda öyle yapan varsa üzülürüm:çok üzgünüm:
inşallah her geçen gün artar katılım akşam saatine ayarlansada ben yinede gece kalkarım kızlar çalışanlar için zor oluyodur gerçekten

nolmuş toredoya niye yok gerçekten :çok üzgünüm:

ıyi haberlerle geldim canlarım, merak etmeyin Toredo iyi kardeşi beni aradı cep numarasını verdi, mesajlaştık internet yasaklanmış fırsatı olmamış girmeye, en yakın zamanda geleceğim dedi.
Çok şükür kötü bir şey yok yani. :)

Allah razı olsun Burcums...uğraştın okadar...Allah iyilik versin herkese..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…